آخرین اخبار

21. آذر 1395 - 22:54   |   کد مطلب: 295000
یادداشت: مسلم معین
مال بد بیخ ریش صاحبش
شاخ شمیران: یعنی تیم رسانه ای دولت سر سوزنی احتمال می دهد که مردم با حاشای به این بلندی، برجام و پیامدهای آن را متوجه احدی به جز امیرکبیرهای کاغذی چند ماه پیش بدانند؟

تلگرام

یادداشت _ مسلم معین/ نمی شود حقیقت را پنهان کرد. برای انتقال دقیق آنچکه در حال وقوع است کمی باید صریح تر حرف زد. واقعیت این است که رئیس جمهور ایران مدتهاست برای پیشبرد سیاستهایی که سر سلسله آنها "برجام" است دقیقا هماهنگ با آنچکه خط رسانه ای ضد انقلاب چینش می کند پیش می رود.

 

قبل از امضای توافق هسته ای جو سنگین ایجاد شده توسط رئیس جمهور به کمک رسانه های انگلیسی اینگونه بود که دولت و کسانی که به آن رای داده اند تشنه توافق با غرب هستند و برخی سخت گیری های نظام و رهبری مانع از شکل گیری این تعامل است.

 

در این شرایط رئیس جمهور روحانی حتی تامین آب خوردن مردم و نجات محیط زیست را به توافق هسته ای ربط داد و از شکستن استخوان های مردم زیر فشار تحریمها سخن می گفت...
نمایش برجام به جایی رسید که دختر بیماری با ماسک اکسیژن می خواست دست ظریف را به خاطر برجام ببوسد! همه تیم هسته ای صدها سکه طلا و نشان لیاقت گرفتند و برجام شد آفتاب تابانی که خدا آن را به مردم ارزانی داشته است.

 

بعد از نقض های مکرر برجام و اوج این عهدشکنی ها یعنی تمدید قانونهای ۱۰ ساله علیه ایران، رئیس جمهور بازهم کاملا هماهنگ با رسانه های انگلیسی، برجام عملا پاره شده را از سر باز کرد...  نظام و رهبری سخت گیر و بدبین به مذاکره با آمریکا و غرب از نظر بی بی سی و رئیس جمهور تبدیل شدند به کسانی که برجام نتیجه تدبیر و رهنمود های آنها بوده است... همزمان مشاور خارج نشین آقای روحانی (سریع القلم) تحلیل کرد مردم اشتباهی فهمیده اند که برجام یک مسئله ملی و راهگشا بوده است بلکه برجام حتی مقدمه گشایش مشکلات هم نیست!
حجاریان موسوم به مرد تئوریسین اصلاح طلبها هم با ادبیاتی مشابه فراموش کرد که او برای روحانی " چرخ مشترک سانتریفیوژ ها و زندگی مردم" را اختراع کرده است و به همین راحتی مردم را به نفهمی متهم کرد.

 

او گفت توده مردم نمی فهمند که روحانی چرا نتوانسته مشکلات اقتصادی را حل کند. مردم نمی فهمند که مشکلات گذشته به این سادگی ها حل نمی شود و در همین فضا [ نفهمی مردم! ] ممکن است یک پوپولیست [ احتمالا منظور کسی است که مردم حرفهای اورا بفهمند] خواهد آمد و با شعارهای عوامانه رای خواهد آورد!

 

یعنی تیم رسانه ای دولت سر سوزنی احتمال می دهد که مردم با حاشای به این بلندی، برجام و پیامدهای آن را متوجه احدی به جز امیرکبیرهای کاغذی چند ماه پیش بدانند؟

 

حضرات غافل از اینکه مردم خوب می فهمند  فکر می کنند می شود زد و در رفت... این هنرپیشگی ها دردی از دولت دوا نمی کند. برجام مصداق بارز مال بدی است که بیخ ریش صاحبش است...

دیدگاه شما