نمایش 1 - 10 از 53
یاداشت ؛
شاخ شمیران: امروزه وزن بالا و یا پایین یکی از دغدغه های بسیاری از افراد جامعه است که با نگرش درباره رژیم غذایی خود می توان به نتایج رضایت بخشی رسید.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: توسعه هر شهری نیازمند مشارکت تمامی شهروندان است و هر کسی در هر جایگاهی که هست می تواند در پیشرفت این شهر سهیم باشد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: قند خون یکی از مهمترین آیتم های برای سلامتی انسان ها است که دانستن میزان قند خون بالا و پایین خالی از لطف نیست .
یاداشت ؛
شاخ شمیران: هویت به ویژگى یا کیفیتى که موجب تمایز و شناسایى کسى از دیگران شود گفته می شود.هر شهری به مانند انسانها از ویژگیها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار است و دارای دو بعد فیزیکی و روحی(هویت) است. هویت یک شهر یک هویت جمعی است که از باورمندی شهروندان به آن شهر ناشی می شود.
یاداشت ؛
شاخ شمیران:زانو درد یکی از علایم بسيار شايع در اغلب بزرگسالان و سالمندان میباشد که دلیل اصلی زانو درد عموما "آرتروز" یا در واقع آسیب دیدگی غضروف‌ مفصل است اما خوشبختانه روش‌های موثری برای به تاخیر اندازی يا پیشگیری از مشکلات زانو وجود دارد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: در حالی به پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا نزدیک می شویم که بد نیست ویژگی های یک انتخاب خوب را بدانیم.
سواد زیست محیطی/
شاخ شمیران:باتری های موبایل امروزه نقش مهم و مفیدی در زندگی انسان ها دارند و اما در کنار همه فایده های که دارند حاوی تهدیداتی نیز هستند .
یاداشت ؛
شاخ شمیران:سازمان علمی فرهنگی وابسته به سازمان ملل یا اختصارا "یونسکو" تعاریف خاصی برای انواع سواد را بیان کرده و بر این باور است که هر فردی از شهروندان این کره به اصطلاح خاکی برای حفظ سلامتی خود و ایفای نقش مناسب در تعاملات اجتماعی نیازمند مجموعه این "سواد ها" است.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: کسی می‌تواند در تعیین سرنوشت شهر خود تصمیم‌ گیرنده باشد، چقدر خوب است که ما می‌توانیم هر کسی را برای اداره شهرمان برگزینیم. می‌توانیم از بین انبوهی از آدم‌ها، هر کسی را که به او حس خوب ‌تری داریم انتخاب کنیم.
یاداشت ؛
شاخ شمیران:قراردادن « سگ های ولگرد » در جرگه مشكلات زيست محیطی، شايد نوعی نقص غرض باشد ، زيرا اصولاً سگ يكی از جانوران موجود در طبيعت بوده و وجود آن قاعدتاً نه فقط لطمه ای به آن وارد نمی كند ، بلكه در چرخه طبيعت نقش يا نقش های ويژه خود را دارد.

صفحه‌ها