نمایش 1 - 10 از 83
یاداشت/
شاخ شمیران: چالش تغییر اقلیم و القای زمین‌لرزه در روزهای اخیر یکی از پرمباحث ترین بحث های در محافل عمومی در مناطق زلزله زده است که اکنون می خواهیم به این مورد بپردازیم.
یاداشت/
شاخ شمیران:زلزله، یکی از بلایای طبیعی است که آثار مخرب و ویرانگر آن تا سال‌ها بر روح و روان بازماندگان ناشی از آن باقی می‌ماند.
یاداشت/
شاخ شمیران: به طور کلی Waste(دورریختنی)به مواد و ترکیباتی اطلاق میشود که به هر دلیل برای صاحب ان کاربرد نداشته و باید دور ریخته شود.
شاخ شمیران:با گذشت ۸۰ روز از وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری ازگله در استان کرمانشاه، هنوز مردم مناطق زلزله زده استان در شرایط بحرانی به سر می برند و به شدت نیازمند کمک های مردمی و دولتی برای گذراندن این روزهای سخت زمستانی خود هستند. در این بین نیاز به کانکس برای خانواده های
یاداشت/
شاخ شمیران: امروزه به علت وارد شدن فاضلاب های شهری و خانگی،زباله ها،فاضلابهای کشاورزی وپساب کارخانه های صنعتی اکثر منابع ابی به ویژه رودخانه ها الوده شده اند.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: حفظ بهداشت و جمع آوری عاقلانه و هدفمند زباله ها یکی از مهمترین نیازهای بشر برای سلامتی و داشتن محیطی پاک است و این امر باید در همه ی زمینه ها حتی در خودروهای شخصی باید مدنظر قرار گیرد.
شاخ شمیران : منشور حقوق شهروندی مجموعه منسجمی از حقوق قانونی شهروندان ایرانی است .که در آذر ماه 95 به دستور دکتر روحانی در دستور کار دولت قرار گرفت. منشوری که شامل حقوق اساسی و عمومی تک تک شهروندان کشور فارغ از رنگ ، جنس ، زبان ، دین ، مذهب و قومی می باشد .
یاداشت :
شاخ شمیران:زلزله شهرستان های استان کرمانشاه كه رخ داد، جمعيت زيادي از مردم به شكل كاملا خودجوش و براساس بي‌اعتمادي كه به نهادهاي دولتي داشتند، شروع به ارسال كمك‌هاي خود به منطقه كردند.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: گردشگری می‌تواند بعنوان مزیت رقابتی و موتور محرک توسعه در تعدادی از مناطق ایران مانند اصفهان، شیراز، یزد، تبریز، کاشان ، مناطق کردنشین و ... نقش بازی کند.
یاداشت /
شاخ شمیران: متخصصان تغذیه بر این باورند که "رژیم غذایی گیاهخواری"، خطر ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت، چاقی و سرطان را کاهش میدهد.

صفحه‌ها