نمایش 1 - 10 از 67
یاداشت /
شاخ شمیران: "درد شانه" از دردهای شایع در میان تعداد قابل توجهی از مردم در دوره‌ای از زندگی است.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: امروزه در خاورمیانه مسله آب اهمیت بسیار زیادی یافته است تا جایی که برخی از کشورها از آب به عنوان اهرم فشار بر دیگر کشورها استفاده می کنند.
یاداشت/
شاخ شمیران:منطقه عملیاتی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی از توابع استان کرمانشاه در زمان جنگ تحمیلی ۶ بار بمباران شیمیایی شد اما متاسفانه هیچ گونه نام و نشانی از این حوادث دلخراش مستند سازی نشده است .
یاداشت ؛
شاخ شمیران:سالهایی نه چندان دور شاید دل همه مسلمانان جهان برای کسی می تپید که امروز رهبر کشوری است که در آن مسلمانان هموطن خود را قتل عام می کنند .
یاداشت :
شاخ شمیران:میانمار کشوری در جنوب شرق آسیا با جمعیت بالغ بر 55 میلیون در این کشور بیش از 144 اقلیت قومی و مذهبی زندگی می کنند که اکثر آنها طبق قانون اساسی این کشور از حقوق شهروندی برخوردارن بجز تعدادی از اقلیت‌ها که بزرگترین آنها اقلیت روهینگیا مسلمانان هست .
یاداشت ؛
شاخ شمیران: "صرع" یا" اپی لپسی"، یک اختلال نورولوژیک است که قدمت آن به اندازه قدمت بشر است.صرع انواع گوناگون و علایم بسیار متنوعی دارد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: امروزه شایعترین علت آسیب و ناکارا شدن کلیه های اطفال، برگشت ادرار از مثانه به کلیه یا "ریفلاکس" و عفونت ناشی از این "برگشت" در کلیه ها میباشد.
یاداشت :
شاخ شمیران: محیط زیست ، زیستگاه و محل زندگی انسان ها و مخلوقات خداوند متعال است که حفظ آن برای همه واجب است .
شاخ شمیران:ماموستا جمشیدعثمانی عضوشور ای افتاء ثلاث گفت : خسوف و کسوف دو پدیده طبیعی از پدیده های آشنای آسمان است که در فارسی از آن به ماه گرفتگی و خورشیدگرفتگی یاد می شود.
شاخ شمیران: خواندن و یا شنیدن شعر زیبای حجاب سروده عایشه صدیقی شاعر جوان ثلاث باباجانی که در وصف حجاب سروده شده است خالی از لطف نیست .

صفحه‌ها