نمایش 1 - 10 از 88
یاداشت :
شاخ شمیران:دکتر ابوذر نظری گفت : آمریکا و متحدانش برای دفاع از حیثیت به باد رفته خود در سوریه اقدام به موشک پراکنی کردند اما این اقدام نیز حیثیت آنان را بر نگرداند.
یاداشت :
شاخ شمیران:به طور کلی وقتی صحبت از محیط زیست انسانی میشود نگاهها به سوی پسماندها و فاضلاب و تصفیه و بازیافت و پساب صنایع مختلف سمت و سو میگیرند.
یاداشت :
شاخ شمیران:هر “فعال زیست محیطی” برای آنکه در تبلیغات و آموزش های روزانه خود به سایر شهروندان تاثیر گزاری بیشتری داشته باشد،حداقل بایدبا مفهوم و تعریف “آب مجازی” آشنایی داشته باشد.
یاداشت :
شاخ شمیران:دوران دفاع مقدس با همه ی سختی ها ، مشقات ، شیرینی ها و ... خاطراتی دارید که شنیدن آن خالی از لطف نیست و ملت ایران باید بدانید که برای امنیت و آسایش این سرزمین چه کسانی از جان خود گذشتند .
یاداشت :
شاخ شمیران:یادآوری تراژدی حلبچه کار آسانی نیست . مرور جنایتهای روی داده در این شهر ، حتی پس از سی سال سرشار از درد و رنج است .
یاداشت/
شاخ شمیران: چالش تغییر اقلیم و القای زمین‌لرزه در روزهای اخیر یکی از پرمباحث ترین بحث های در محافل عمومی در مناطق زلزله زده است که اکنون می خواهیم به این مورد بپردازیم.
یاداشت/
شاخ شمیران:زلزله، یکی از بلایای طبیعی است که آثار مخرب و ویرانگر آن تا سال‌ها بر روح و روان بازماندگان ناشی از آن باقی می‌ماند.
یاداشت/
شاخ شمیران: به طور کلی Waste(دورریختنی)به مواد و ترکیباتی اطلاق میشود که به هر دلیل برای صاحب ان کاربرد نداشته و باید دور ریخته شود.
شاخ شمیران:با گذشت ۸۰ روز از وقوع زلزله ۷.۳ ریشتری ازگله در استان کرمانشاه، هنوز مردم مناطق زلزله زده استان در شرایط بحرانی به سر می برند و به شدت نیازمند کمک های مردمی و دولتی برای گذراندن این روزهای سخت زمستانی خود هستند. در این بین نیاز به کانکس برای خانواده های
یاداشت/
شاخ شمیران: امروزه به علت وارد شدن فاضلاب های شهری و خانگی،زباله ها،فاضلابهای کشاورزی وپساب کارخانه های صنعتی اکثر منابع ابی به ویژه رودخانه ها الوده شده اند.

صفحه‌ها