پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

23. می 2018 - 19:09   |   کد مطلب: 296285
شاخ شمیران:مدیرکل بنیاد مسکن کردستان با اشاره به اینکه کار تعمیر و بازسازی 6994 واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله آبان ماه سال گذشته در شهرستان ثلاث باباجانی به اتمام رسیده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود در مجموع 8406 واحد مسکونی در این شهرستان توسط بنیاد مسکن کردستان تعمیر و بازسازی شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،رضا قادری با اشاره به اینکه کار تعمیر و بازسازی 6994 واحد مسکونی آسیب دیده از زلزله آبان ماه سال گذشته در شهرستان ثلاث باباجانی به اتمام رسیده است، اظهار کرد: از این تعداد واحد مسکونی بازسازی شده، 4474 واحد شهری و 2520 واحد نیز در مناطق روستایی این شهرستان قرار دارد.

 

وی افزود: تاکنون ۷۱۹ واحد تجاری در ثلاث باباجانی نیز تعمیر و عملیات بازسازی ۸۰۴ واحد تجاری دیگر آغاز شده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کُردستـــان، با بیان اینکه کار بازسازی 1412 واحد مسکونی این شهرستان هنوز باقی مانده است، گفت: قرار است در مجموع 8406 واحد مسکونی در این شهرستان توسط بنیاد مسکن کُردستان تعمیر و بازسازی شود.

 

به گفته قادری، تعداد روستاهای ارزیابی شده برای بازسازی در شهرستان ثلاث باباجانی ۲۰۲ مورد است، که ۲۱ مورد از این روستاها بالای ۵۰ درصد تخریب شده اند.

 

وی با اعلام اینکه بنیاد مسکن کردستان به عنوان دستگاه معین برای بازسازی واحدهای مسکونی خسارت دیده از زلزله آبان ماه سال گذشته شهرستان ثلاث باباجانی در دو شهر تازه آباد و ازگله و ۱۴۸ روستای این شهرستان تعیین شده است، خاطرنشان کرد: این نهاد با ۴۷ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین و ۱۲۰ نیروی انسانی، کار بازسازی و احداث بیش از 11 هزار و ۷۰۰ واحد آسیب دیده را در دستور کار دارد.

دیدگاه شما