پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

13. می 2018 - 15:09   |   کد مطلب: 296275
شاخ شمیران:مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه، از ایجاد ۲۰ سایت جدید مخابراتی در مسیرهای منتهی به مناطق زلزله زده استان از جمله سرپلذهاب، ازگله و ثلاث باباجانی خبر داد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،مسیب قبادیان امروز یکشنبه در نشست خبری به مناسبت روز ارتباطات، اشاره ای به زلزله ۲۱ آبان ۹۶ داشت و افزود: خوشبختانه با توجه به اینکه ما مسیر قصرشیرین تا مرز خسروی را برای اربعین آماده سازی کرده بودیم در همان روز اول تمام مشکلات شبکه مرتفع و وضعیت ارتباط به حالت عادی بازگشت.

 

مدیرمخابرات منطقه کرمانشاه اظهار داشت: پس از زلزله بلافاصله بیش از ۳۱ دیزل ژنراتور به مناطق زلزله زده منتقل شد.

 

وی خاطر نشان کرد: در شهرستان زلزله زده سرپلذهاب حدود ۱۲ هزار سایت مخابراتی وجود دارد که تا ۷۰۰ هزار نفر را پوشش می دهد و در مناطق زلزله زده تا کنون ۳ برابر خدمات ارائه شده است.

 

قبادیان با بیان اینکه در زلزله ای که رخ داد حوزه ارتباطی با کمترین مشکل مواجه بود، خاطر نشان کرد: در این زلزله ۲۳۰ نفر از همکاران ما دچار آسیب شدند که برای آنها ۱.۵ میلیارد تومان بلاعوض در نظر گرفتیم و همچنین ۵۰۰ میلیون تومان بدهی مردم مناطق زلزله زده را بخشیدیم.

 

وی بیان داشت: در فاصله پس از زلزله تا پایان سال ۹۶ تعداد ۷۲ سایت جاده ای و روستایی به تکنولوژی ۳G و ۴G مجهز شد.

 

این مسئول اذعان داشت: با توجه به اشکالات موبایل از تهدید زلزله به عنوان یک فرصت استفاده کردیم و طی ۲ ماه پس از زلزله در مسیرهای جاده ای از کرمانشاه به سمت سرپلذهاب، ازگله و ثلاث حدود ۲۰ سایت جدید اضافه کردیم.

 

وی بیان داشت: امروز با افتخار شرکت هایی در داخل داریم که تجهیزاتی را تولید می کند که با دانش های روز جهانی رقابت می کند.

 

قبادیان تصریح کرد: در راستای شعار سال و برای حمایت از تولیدات داخلی، تجهیزات مورد نیاز جهت تقویت زیرساختها را در داخل تامین می کنیم.

دیدگاه شما