پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

27. اکتبر 2017 - 19:52   |   کد مطلب: 295893
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : دعا در این مبین اسلام دارای جایگاه والایی است و بر اساس روایات و احادیث معتبر دعا از قوی ترین سلاح های مسلمانان در همه ی زمان ها است .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مردم مذهبی و متدین ثلاث باباجانی در مسجد جامع تازه آباد برگزار شد.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در خطبه های نماز جمعه از فعالیت ها و تلاش های نماینده اورامانات و فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی تقدیر و تشکر کرد .

 

ملا احمد شیخی از مسئولین شهرستان و استان درخواست کرد با توجه به نزدیک شدن به پایان فصل کار پروژه های مهم و نیمه تمام از جمله بهسازی و آسفالت جاده ها را به اتمام برسانند .

 

ماموستا شیخی در ادامه خطبه های این هفته از نماز جمعه بین اهمیت دعا و عذر خواهی در دین اسلام پرداخت .

 

وی بیان داشت : جهان امروز جهانی پر از گناه ، ظلم و ... است و ما مسلمانان در زمینه های مختلف کوتاهی می کنیم .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت: تا سال های نچندان دور مسلمانان مجاهد بودند و دشمنان را شکست می دادند و سرزمین های کفر را یکی پس از دیگری اسلامی می کردند اما اکنون ما صرفا از سرزمین ها خودمان کوتاهی می کنیم و در برابر نقشه های توطئه آمیز کفر و استکبار جهانی هر روز تعدادی زیادی مسلمان در اقصی نقاط جهان به شهادت می رسد و این با کوتاهی ما مسلمانان رابطه مستقیمی دارد.

 

ملا احمد شیخی افزود : در این شرایط دعا بهترین و قوی ترین وسیله مسلمانان برای یاری گرفتن از خداوند متعال است .

 

ماموستا شیخی در پایان خاطرنشان ساخت : دعا یکی از بهترین  و قوی ترین سلاح های مسلمانان در برابر دفع فساد است و نباید هیچ گاه مسلمانان آن را از یاد ببرند.

دیدگاه شما