پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

21. ژولیه 2017 - 18:58   |   کد مطلب: 295679
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : انسان در زندگی کوتاه خود باید بر اساس قرآن و احادیث عمل کند و در مواجه با حلال و حرام سلیقه ای عمل کند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه ثلاث باباجانی با حضور مردم مومن و مذهبی شهرستان ثلاث باباجانی به امامت ملا احمد شیخی برگزار شد. 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ابتدای خطبه های این هفته از نماز جمعه با اشاره به مباحث مرز و کوله بری گفت : مدتی است که مباحث مرز و کوله بری از دغدغه های مردم شده است چنانکه در دو هفته گذشته یکی از مطالبات اصلی مردم شهرستان از نماینده در نماز جمعه بحث شفاف سازی های کوله بری بود.

ملا احمد شیخی اظهار داشت : از مسولین و نهادهای که وجوه کوله بری به حساب آن نهادها و سازمان ها واریز می شود انتظار می رود نسبت به آن شفاف سازی نمایند تا شایبه ای در شهرستان به وجود نیاید. 

ماموستا شیخی همچنین با اشاره زحمات شوراهای حل اختلاف در سال های اخیر از قوییه قضاییه درخواست کرد نسبت به آینده شغلی آنان تلاش و کوشش کنند .

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه خطبه های نماز جمعه گفت : در این روزها باید انسان مراقب نفس خود باشد .

ملا احمد شیخی بیان داشت : باید ملاک عمل انسان ها در حرام و حلال بر اساس قرآن و احادیث باشد نه بر اساس منفعت های شخصی و نفسانی .

ماموستا شیخی عنوان کرد : انسان در عمر کوتاه خود باید بر اساس سلایق شخصی خود عمل نکند چرا که فکر بشری چیزی جز خسران و تباهی به بار نمی آورد .

وی در پایان بر مکارم اخلاقی تاکید کرد و گفت : قرآن و سنت تنها راه نجات بشریت از گمراهی و ضلالیت است .

دیدگاه شما