پربیننده ها

آخرین اخبار

20. تير 1396 - 13:13   |   کد مطلب: 295660
شاخ شمیران: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در اولین جلسه توجیهی پروژه مهر گفت : سازماندهی مناسب ، تلاش در جهت تعمیر و تجهیزمدارس از جمله مهمترین ویژگی های پروژه مهر است .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، اولین جلسه توجیهی پروژه مهر در سال تحصیلی 96/97 اظهار داشت : سازماندهی مناسب ، تلاش در جهت تعمیر و تجهیزمدارس از جمله مهمترین ویژگی های پروژه مهر است .

 

ایوب محمدی پور گفت :عملیات اجرایی فرایند پروژه مهر 96 با هدف تمهید مقدمات لازم برای شروع باشکوه سال تحصیلی 97- 96 و ایجاد زیر ساخت های لازم آموزشی و تربیتی در این شهرستان  آغاز شده است.

 

وی سازماندهی مناسب و تلاش در جهت تعمیر و تجهیز مدارس  رااز جمله مهمترین ویژگی های پروژه مهر یاد کرد.

 

 

محمدی پور افزود :اجرای مطلوب و باشکوه پروژه مهر و ایجاد فضایی بانشاط در مدارس شهرستان  باید در اولویت کاری دبیرخانه پروژه مهر در شهرستان  قرار گیرد.

 

وی بیان داشت : شیوه نامه اجرایی پروژه مهر 96 طبق دستورالعمل وزارتخانه به منظور ایجاد هماهنگی ها و تصمیم سازی های درست و بهینه برای بازگشایی مدارس و ایجاد شور و نشاط بین دانش آموزان ارسال شده است.

 

 

رئیس ستاد پروژه مهر شهرستان  خاطرنشان ساخت : برای اجرای برنامه پروژه مهر درشهرستان ثلاث باباجانی کمیته های تعمیر و تجهیز، سازماندهی، نظارت و ارزیابی، توجیه، تبلیغ و اطلاع رسانی و تایید صلاحیت تشکیل شده است .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در ادامه گفت :  کار کمیته ها  در  یک فرآیند زنجیره ای است که از مجموعه اقدامات مختلف اداری، مالی، آموزشی، فرهنگی و خدماتی شکل گرفته است که همه باید برای تحقق اهداف آن تلاش کنیم.

 

 

محمدی پور در پایان یادآور شد: مدیران مدارس باید از ظرفیت های شرکت های مجری طرحهای اجرای در شهرستان برای کمک به مدارس استفاده نمایند.

 

 

اعضای کارگروه ها نیز در این جلسه به بحث و تبادل نظر در باره شیوه نامه و اجرای چگونگی برنامه ها پرداختند.

 

دیدگاه شما