آخرین اخبار

16. تير 1396 - 15:25   |   کد مطلب: 295646
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : دشمنان اسلام با هزینه ها و برنامه های سنگین خود در حوزه های مختلف قصد تخریب و تضعیف مسلمانان به ویژه جوانان را دارند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نماز جمعه شهرستان ثلاث باباجانی با حضور پرشور نمازگزاران ثلاث باباجانی به امامت ملا احمد شیخی امام جمعه شهرستان در مسجد جامع شهر تازه آباد برگزار شد.

 

ملا احمد شیخی در ابتدای خطبه های نماز جمعه شهرستان با تشکر از عوامل برگزار کننده کنکور گفت : صبح امروز به همراه فرماندار ، رئیس آموزش و پرورش و مسئولین شهرستان از حوزه های کنکور سراسری در سطح شهرستان بازدید کردیم و الحمدالله این ماراتون علمی در آرامش کامل در حال برگزاری است .

 

ماموستا شیخی از مردم خواست برای موفقیت فرزندان این دیار در کنکور سراسری دعای خیر کنند.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی همچنین از میزان مالیات بر املاک شهرستان ثلاث باباجانی انتقاد کرد و آن را بیشتر از میزان واقعی عنوان کرد.

 

ملا احمد شیخی گفت : برای بر آورد هزینه ها باید واقعیات را دید و شهرستان محروم و مرزی ثلاث باباجانی را نباید با بقیه جاها مقایسه کرد.

 

ماموستا شیخی با گلایه از شوراهای شهر تازه آباد ، ازگله و بخش مرکزی عنوان کرد : شوراها باید مواظب اسنادی که امضا می کنند باشند چراکه با موافقت این شوراها این مبالغ از سوی اداره امور مالیاتی نهایی و اجرای شده است .

 

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه اظهار داشت : مردم باید مراقب دین و ایمان خود باشند.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : امروز دشمنان با امکانات و ماهواره های خود قصد در تخریب مسلمانان دارند و می خواهند آنان را به بیراه بکشند .

 

ماموستا شیخی افزود : امروز پسران و دختران جوان هدف اصلی نقشه های دشمنان هستند و باید بیش از پیش مراقب اخلاق و رفتار خود باشند .

 

وی بیان داشت : انسان دنبال هر چیزی باشد به دست می آورد چنانکه پیامبر گرامی اسلام  (ص) می فرمایید انسان طالب هر چه باشد به دست می آورد چنانکه اگر دنبال کار خیر باشد آن را به دست می آورد و اگر به سمت کار بد برود آن را به دست می آورد .

 

ملا احمد شیخی گفت : هر چه انسان تحرک بیشتر داشته باشید باید انتظار مشکلات بیشتری باشد و با مشکلات و حوادث گوناگون بیشتری برخورد کند.

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : امروز خاورمیانه در آتش جنگ طلبی می سوزد و ما باید مواظب باشیم دچار این مصیبت نشویم و قدر امنیت خود را بدانیم .

 

وی خاطرنشان ساخت : ما نباید به خاطر مسایل دنیای ارزش خودمان را پایین بیاریم و زندگی پیامبر (ص) و اصحابه گرانقدر را الگو خود قرار دهیم .

 

امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی همچنین گفت : امروز فرعون و فرعونیان زمان زیاد شده است و سران هر یک از کشورهای استکباری امروز برای خودشان فرعونیان زمان هستند.

 

ماموستا شیخی در پایان گفت : امروز جرم و گناهان قوی تر و بزرگتر شده است و اصلا با گذشته قابل قبول نیست پس باید بیشتر مراقب خودمان باشیم .

دیدگاه شما