آخرین اخبار

14. تير 1396 - 19:10   |   کد مطلب: 295642
شاخ شمیران: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت : در امتحانات کنکور سراسری ، 546 نفر داوطلب کنکور سراسری در ثلاث باباجانی رقابت می کنند.

تلگرام

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، با آرزوی موفقیت برای داوطلبین کنکور سراسری اظهار داشت : کنکور سراسری در شهرستان ثلاث باباجانی همزمان با سراسر کشور از فردا صبح آغاز خواهد شد.

 

ایوب محمدی پور گفت : تعداد 546 دواطلب در 5 رشته علوم تجربی ، علوم انسانی ، ریاضی و فنی ، هنر و زبان خارجه برگزار خواهد شد.

 

 محمدی پور با اشاره به اقدامات انجام شده جهت هرچه بهتر برگزار شدن امتحانات کنکور سراسری گفت : نشست توجیهی کنکور سراسری سال جاری با حضور مدیر آموزش و پرورش ، نماینده تام الاختیار سازمان سنجش آموزش کشور در شهرستان و کلیه عوامل اجرائی در نمازخانه  اداره برگزار گردید.

 

 

وی بیان داشت : امسال نیز طبق سنوات گذشته ، آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی عهده دار برگزاری آزمون سراسری سال 96 می باشد . 

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی از بکارگیری تمام توان برای برگزاری امتحانات در فضای آرام و مناسب خبر داد.

 

 

 محمدی گفت : تعداد 546 دواطلب در 5 رشته در دو حوزه دبستان خدیجه کبری و ساختمان دانشگاه پیام نور به رقابت خواهند پرداخت.

 

وی در ادامه یاد آور شد بیش از 80 درصد دواطلبان شهرستان در رشته علوم تجربی می باشند که حوزه دختران در دبستان خدیجه با 201 داوطلب و پسران با 243 داوطلب در ساختمان دانشگاه پیام نور می باشد.

 

 

محمدی پور همچنین افزود : حوزه علوم ریاضی با 4 نفر کمترین تعداد دواطلب و علوم تجربی با 444 نفر بیشتریت تعداد شرکت کننده را دارد.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی یادآور شد : در رشته علوم انسانی 61 داوطلب ، رشته زبان خارجی با 23 داوطلب و رشته هنر با 14 دواطلب زن و مرد در شهرستان به رقابت خواهند پرداخت.

دیدگاه شما