آخرین اخبار

15. دى 1395 - 16:32   |   کد مطلب: 295114
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی گفت : یک دستگاه آمبولانس مجهز به کاملترین تجهیزات پزشکی به ناوگان خودروهای امدادی فوریت های پزشکی شهرستان ثلاث باباجانی اضافه شد.

تلگرام

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، از اضافه شدن 1 دستگاه آمبولانس به ناوگان فوریت های پزشکی ثلاث باباجانی خبر داد.

 

دکتر پویان احمدی گفت : صبح امروز یک دستگاه آمبولانس مرسدس بنز اسپرنیتر 4x4 ساخت کشور آلمان مجهز به تجهیزات پزشکی روز به ناوگان خودروهای مرکز فوریت های پزشکی شهرستان ثلاث باباجانی اضافه شد.

 

دکتر احمدی افزود : این آمبولانس جزء سریعترین ، ایمن ترین و مجهزترین آمبولانس های روز دنیا است و امروزه تمامی کشورهای پیشرفته دنیا از این آمبولانس ها استفاده می کنند.

 

 

وی بیان داشت : این آمبولانس در واقع امکانات یک مرکز اروژانس صحرایی را دارد و تجهیزاتی از جمله تمامی داروهای اورژانسی ، دستگاه D.C شوک ، تخت متحرک اتوماتیک ،  دستگاه ویتو لاتور (تنفس مصنوعی به بیماران) ، کیت کامل عملیات احیای قبلی ریوی و ... را دارد.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی گفت : امیدواریم با بهره برداری از این آمبولانس بتوانیم خدمات بهتر و بیشتری به مردم عزیز ارائه کنیم و همچنین از تلاش های پیگیرانه و بی وقفه دکتر نادری نماینده اورامانات بابت پیگیری های شبانه روزی کمال تقدیر و تشکر را داریم.

 

 

دکتر احمدی در پایان یادآور شد : هزینه خرید این آمبولانس 600 میلیون تومان بوده است و این دستگاه آمبولانس می تواند خدمات زیادی را ارائه دهد.

دیدگاه شما