آخرین اخبار

14. دى 1395 - 13:27   |   کد مطلب: 295110
شاخ شمیران:دبیر شورای روحانیت روانسر گفت: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل از سراب روانسر در روزهای گذشته خبری از یک اقدام شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات منتشر شد که تاکنون بی سابقه بوده است. نادری اعلام کرد که به دلیل محرومیت ها و مشکلات منطقه از رئیس جمهور شکایت کرده است.(اینجا بخوانید)

 

در همین خصوص ماموستا ملا یحیی شهبازی دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر  در گفتگو با خبرنگار سراب روانسر ضمن تقدیر از شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات بخاطر جسارت وی در راه تحقق خواسته های برحق مردم حوزه استحفاظی خود از مواضع وی حمایت کرد.

 

دبیر شورای روحانیت شهرستان روانسر با بیان اینکه نماینده بایستی نترس و شجاع باشد و بر سر نیازهای مردم تا تحقق آنها بجنگد، عنوان کرد: مردم منطقه اورامانات مشکلات عدیده ای دارند که از بیکاری و نبود امکانات گرفته تا مشکلات مرز و ... همگی اصلی ترین نیاز این مردم شریف است که بایستی بسیار مورد توجه قرار بگیرد.

 

وی عنوان کرد: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.

 

ماموستا ملا یحیی شهبازی در پایان از نماینده مردم اورامانات خواستار شد تا پیگیر موضوع بیمارستان شهرستان روانسر باشد و افزود: نبود بیمارستان در این شهرستان برای مردم روانسر مشکلات بسیاری را به وجود آورده است که امیدواریم در دستور کار نماینده قرار بگیرد و این موضوع را در مجلس مطرح نمایند.

دیدگاه شما