آخرین اخبار

12. دى 1395 - 13:41   |   کد مطلب: 295097
نگاهی به دستاورد های سفر دولتی ها به کرمانشاه در سال اقتصاد مقاومتی(۱)
ضیافت ۲۰ میلیون تومانی نهار جهانگیری در سفر ۴ ساعته به کرمانشاه
شاخ شمیران: هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل ازشبکه اطلاع رسانی مرصاد، پس از سفر رییس جمهور به کرمانشاه و روشن شدن پشت پرده استقبالهای تصنعی از روحانی با هزینه های سرسام آور از جیب بیت المال (اینجا بخوانید و بشنوید) هنوز هیچ یک از مدیران استانداری و فرمانداری کرمانشاه توضیح و یا عدرخواهی بابت این ریخت و پاشها نداشتند.

 

اما جالب است که هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.

 

معاون اول روحانی (اسحاق جهانگیری) با هیات همراه ۶۰۰ نفره پیش از سفر هیات دولت به کرمانشاه سفری چند ساعته به استان داشته اند که هزینه های اشرافی آن در استان محروم کرمانشاه #مایه_شرمساری است.

 

 

هیات ۶۰۰ نفره همراه جهانگیری در سفر چند ساعته به کرمانشاه فقط چیزی حدود ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان نهار صرف کرده اند!

 

۲۶ میلیون و  ۷۰۰ هزار تومان تنها هزینه چند ساعت استفاده از اتاق های هتل مورد استفاده بوده است و بیش از یک میلیون تومان فقط چای و نسکافه میل شده شده است!

 

ریخت پاشهای درآور در استان کرمانشاه برای اسحاق جهانگیری در حالی است که او مدام مدعی برخی سوء استفاده ها و مبارزه با فساد می شود و مسئولیتی با همین عنوان دارد.

 

استان کرمانشاه از نظر در آمد سرانه، بیکاری و... در وضعیت دردناکی است و در لایحه بوده ۹۶ نیز به شدت مورد غفلت دولت و مدیران استانی قرار گرفته است (اینجا بخوانید)

دیدگاه شما