آخرین اخبار

7. آذر 1395 - 23:33   |   کد مطلب: 294871
شاخ شمیران: کفاشیان به ما کمک کرده، اما وقتی کرسی می‌گیریم با رأی اعضا بوده و به‌طورمثال اگر من رئیس فدراسیون فوتبال می‌شوم این موضوع با رأی اعضای مجمع بوده و من با اتکا به آن رأی کار می‌کنم و خودم کاره‌ای نیستم.دو امتیاز ما سوخت و خدا نیاورد آن روزی را که ما در روز پایانی به این دو امتیاز نیاز پیداکنیم، آن‌وقت مردم ما را نمی‌بخشند که چرا تاج و دیگران ساکت بودند. البته شنیده‌ام که یک عضو ایرانی در کنفدراسیون آسیا گفته شرایط بازی عادی بوده ، اما نمی‌دانم کدام آدم سالمی آن بازی را عادی می داند؟

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، به نقل ازتابناک ورزشی، مهدی تاج در گفت‌و‌گویی مفصل به آخرین شرایط تیم ملی فوتبال ایران پرداخته و البته کنایه‌هایی را هم در خصوص کفاشیان در AFC به رئیس سابق فدراسیون فوتبال زده است.

 

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد کفاشیان به عنوان نایب رئیس AFC گفت: کفاشیان به ما کمک کرده، اما وقتی کرسی می‌گیریم با رأی اعضا بوده و به‌طورمثال اگر من رئیس فدراسیون فوتبال می‌شوم این موضوع با رأی اعضای مجمع بوده و من با اتکا به آن رأی کار می‌کنم و خودم کاره‌ای نیستم. من به شخصه به این نتیجه رسیدم که اعتراض کنم و سکوت را نپسندیدم. به همین دلیل اعتراض کردم و دیدید که یک بار ایستادگی فدراسیون جواب داد و حتی احمدرضا براتی به عنوان نایب رئیس تعیین صلاحیت‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شد. ما از کفاشیان خواسته‌ایم که هر کمکی که می‌تواند به ما انجام دهد که البته در بحث اخیر او هم اعتراض داشت.

 

تاج تصریح کرد: درباره بازی با سوریه و شرایط آن چه کسی می‌تواند بگوید که شرایط عادی بوده است؟ دو امتیاز ما سوخت و خدا نیاورد آن روزی را که ما در روز پایانی به این دو امتیاز نیاز داشته باشیم، آن‌وقت مردم ما را نمی‌بخشند که چرا تاج و دیگران ساکت بودند. البته شنیده‌ام که یک عضو ایرانی در کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته شرایط بازی عادی بوده است، اما نمی‌دانم او بر چه اساسی این حرف‌ها را مطرح کرده است. نمی‌دانم او از چه دیدی این مسائل را عنوان داشته، اما سوال من این است که کدام آدم سالمی می‌گوید که آن بازی شرایطش عادی بوده است؟ آیا ناظر عرب بازی عادی بود؟ آیا داور عرب بازی عادی بود؟ زمین بازی عادی بود؟ شاید هم عادی بوده است!

 

وی درباره عملکرد علی کفاشیان هم خاطرنشان کرد: به هر حال ما باید از او استفاده کنیم؛ چراکه حضور او یک امتیاز است. حضور کفاشیان در AFC برای ما خوب است اما او هم باید بیشتر تلاش کند تا به ما کمک کند. ما بودن او را یک امتیاز می‌دانیم.

دیدگاه شما