پربیننده ها

آخرین اخبار

29. خرداد 1395 - 23:28   |   کد مطلب: 294287
شاخ شمیران: جمعی از نونهالان و نوجوانان ژمناستیک کار ثلاث باباجانی به دلیل عدم وجود امکانات ورزشی ژمناستیک با لوله های تانکر آب ، تمرینات خود را انجام دادند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، ثلاث باباجانی یکی از شهرستان های محروم و مرزی استان کرمانشاه است که در بسیاری از زمینه ها دارای محرومیت است .

 

گرچه امکاناتی که در سال های بعد از انقلاب به این منطقه داده شد و اصلا قابل مقایسه با دوران رژیم طاغوت نیست و حتی در ذهن هم نمی گنجد اما با این وجود این شهرستان جنگ زده نسبت به سایر شهرستان های همجوار و استان کرمانشاه به مراتب دارای محرومیت های بسیار زیاتری در حوزه های مختلف است.

 

یکی از این حوزه ها حوزه ورزشی است . در حوزه ورزش شهرستان ثلاث باباجانی دارای محرومیت های بسیاری است چنانکه این شهرستان تنها شهرستان استان کرمانشاه و شاید کشور است که هنوز فاقد زمین چمن ورزشی است .

 

 

همچنین نبود استخر در این شهرستان از دیگر محرومیت های بارز ثلاث باباجانی است در حالی که بیش از 7 سال از کلنگ زنی استخر شهرستان می گذرد.

 

در ورای مشکلات فوق ، سالن های ورزشی ثلاث باباجانی نیز فاقد امکانات کافی برای رشته های مختلف ورزشی است چنانکه نونهالان و نوجوانان ژمناستیک کار ثلاث باباجانی به نشانه اعتراض به صورت نمادین با لوله های تانکر آب جنب یکی از سالن های ورزشی اقدام به تمرین ژمناستیک کردند.

 

حال با توجه به شرایط کنونی گرچه احداث زمین فوتبال چمن و یا تکمیل استخر به بودجه های زیادی نیاز دارد اما تهیه وسایل جزئی رشته های ورزشی چندان سخت نیست و چیزی نیست که اداره ورزش و جوانان نتواند از عهده بر آید.

دیدگاه شما