پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

6. مارس 2016 - 19:30   |   کد مطلب: 294094
شاخ شمیران: دکتر مجید درویشی، کاندیدای رد صلاحیت شده مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات در بیانیه ای از حضور پرشکوه مردم اورامانات در انتخابات ۷ اسفند تقدیر و تشکر کرد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، متن این پیام بدین شرح است.

 

                                    بسمه تعالی

 

مردم  شرافتمند و بزرگوار اورامانات

                                                  با سلام و احترام

 

حضور پر شکوه شما مردم عزیز اورامانات در انتخابات مجلس دهم  که بیانگر حماسه بی نظیر دیگری در تاریخ پر افتخار مردم آن دیار بود مایه ی مباهات و افتخار دانسته، از فرصت استفاده میکنم در قبال لطف و محبت ،توجه و بزرگواری شما عزیزان نسبت به این خادم کوچک سر تعظیم فرود می آورم.

 

اینجانب ضمن احترام به نظر شورای محترم نگهبان و تمکین در مقابل قانون ، تقدیر الهی اینطور رقم خورده بود که ما  مورد ازمون اعتماد شما بزرگوران قرار نگیریم، اما آنچه که از تجربه و توفیق در اختیار ماست کمتر از پیروزی در فرایند معمول انتخابات نبود، همواره باورم این بوده و خواهد بود که بزرگترین پیروزی برای بنده بودن در کنار مردم این دیار و خدمت خالصانه وصادقانه در هر موقعیتی بوده، لازم میدانم که  این نکته مهم را یادآور نموده که اینجانب ضمن برائت از فرد یا افراد خاصی وبدونه هرگونه جهت گیری سیاسی در عرصه انتخابات وبعنوان یک فرزند شهید که همواره خود را مدافع خون پاک شهیدان و آرمانهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی درسایه ی رهنمودهای رهبر معظم انقلاب وتاکید ایشان بر حماسه آفرینی در انتخابات حضور فعالانه داشته ام.

 

در پایان یادآور می گردد که هر جا نیاز به حضور و مشارکت اینجانب در راستای تقویت ارزشهای مردمی ونظام باشد لحظه ای دریغ نخواهم کرد.

 

                                                     دکتر مجید درویشی

                               کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

دیدگاه‌ها

کمترین کار بنظرم تبریک به جناب نادری بود که واقعا عدم گفتنش توسط ایشون جای بسی سوال داره !!!! ایشون با همین گفتار میخواستند کاندید نمایندگی بشند؟؟؟؟

دیدگاه شما