پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

29. فوریه 2016 - 16:54   |   کد مطلب: 294084
شاخ شمیران:دکتر نورالدین یوسفی نامزد انتخابات مجلس دهم اورامانات با انتشار بیانیه ای، حضور و مشارکت مردم را در عرصه سیاسی، سرمایه ای تمام نشدنی برای آبادانی و توسعه جامعه دانست.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، متن این بیانیه به شرح ذیل است .

 

                      بسم الله الرحمن الرحیم

 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته بجاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

 

با یاد و نام خداوند بزرگ و درود بر آخرین پیامبر مهربانی و رحمت و خاندان پاکش، ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که در جریان برگزاری انتخابات برای مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش و سوق جامعه به سوی دمکراسی و مردمسالاری متحمل زحمات طاقت فرسا گردیده اند، بر خود لازم می دانم از مردم شریف و فهیم اورامانات (شهروندان شریف شهرستان های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی) که با حضور خود در پای صندوق های رای نشان دادند از فهم و شعور سیاسی بالا برخوردارند و آینده دیارشان برایشان از اهمیت فراوان برخوردار است ، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. مردمانی که علیرغم تمامی مشکلات و نامهربانی ها دلسرد نمی شوند و امیدوارانه در عرصه سیاسی جامعه مشارکت می نمایند و هر بار با اشتیاق بیشتر در صحنه حاضر می شوند تا سرزندگی خود را به نمایش بگذارند.اینان دریافته اند که: ” خداوند سرنوشت هیچ قومی و «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند”. حضورشان را مسئولین باید سرمایه ای تمام نشدنی برای آبادانی و توسعه جامعه به حساب آورند.

 

از تمامی شهروندان عزیز اوراماناتی و بویژه علماء اعلام، فرهنگیان و دانشگاهیان، دانشجویان و دانش آموزان، فرزانگان و سایر شخصیت های برجسته اورامانات از جمله نمایندگان ادوار و کاندیداهایی که موفق به حضور در عرصه رقابت انتخاباتی نشدند، کسبه و بازاریان، کارکنان ادارات و نهادها و عشایر غیور که مرا شایسته اعتماد و رای خود دانستند از صمیم قلب سپاسگزارم و آرایشان را پشتوانه ای می دانم برای تلاش هرچه بیشتر در جهت توسعه همه جانبه اورامانات.

 

در پایان ضمن آرزوی سلامتی و سربلندی برای تمامی کاندیداها در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات و آرزوی توفیق برای نماینده منتخب و تبریک به طرفداران ایشان،اکنون که رقابت ها به پایان رسیده است ،همگی همدل و همزبان در جهت توسعه دیارمان تلاش کنیم و امیدوارانه در جهت اعتلای میهنمان بکوشیم.

 

                             با آرزوی اوراماناتی آباد براساس تعهد ، تخصص ، توسعه

                                                 دکتر نورالدین یوسفی
     کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات ۱۳۹۴/۱۲/۹

دیدگاه شما