پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

28. فوریه 2016 - 18:03   |   کد مطلب: 294079
شاخ شمیران: بهزاد صدری کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تشکر از مردم اورامانات به آقای شهاب نادری منتخب مردم تبریک گفت.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، متن این پیام به شرح ذیل است .

 

            به نام خداوندی که ماندن و ساختن را به ما اموخت

 

اینجانب بهزاد صدری کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به اقای شهاب نادری که موفق به پیروزی در این عرصه ی مهم شده اند و گام اول را در راستای خدمت به مردم غیور و شریف اورامانات با صلابت برداشتند، برای ایشان از خداوند منان توفیق روزافزون را خواستارم.

 

بنده بر خود دانسته ام از دولت و شورای محترم نگهبان به دلیل حسن نظر و اعتمادی ک به بنده داشته اند تشکر کنم. همچنین از تمامی عزیزانی که در این مسیر بنده را همراهی نمودند تشکر می کنم و امیدوارم اگر در این مسیر پر پیچ و خم، قصوری از جانب بنده رخ داده است عذر تقصیر مرا بپذیرند.

 

در انتها از تمامی مردم عزیز اورامانات که به بنده به عنوان یک جوان که از دل همین مردم زجرکشیده به منظور خدمت برخواسته بود و به دور از جنجال ها، حاشیه ها و تشریفات انتخاباتی و هزینه اندک شخصی پا با این عرصه گذارده بود، اعتماد کردند تشکر کرده و دست تک تکشان را می بوسم. با امید به الطاف الهی و حمایت شما سروران گرامی در هر جایگاهی که باشم در حد توان خود از خدمت به شما بزرگواران دریغ نخواهم داشت و دوره بعد با عزمی راسخ تر و تجربه ی بیشتر با هدف خدمت صادقانه پا به این عرصه خواهم گذاشت تا بمانم و اوراماناتی بسازم در حد لیاقت این مردم فهمیم و صبور.

 

به امید سازندگی روزافزون برای اورامانات عزیزمان با همراهی مردم و نماینده محترم پاوه و اورامانات اقای شهاب نادری

 

                                   بهزاد صدری کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

دیدگاه شما