پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

25. فوریه 2016 - 17:15   |   کد مطلب: 294068
شاخ شمیران: آشنایی با نورالدین یوسفی یکی از نامزدهای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات .

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، نورالدین یوسفی در سال ۱۳۴۹ هجری شمسی در روستای کلاش هشت پشوله (آن زمان جزو بخش باینگان شهرستان پاوه بود و اکنون جزو بخش کلاشی شهرستان جوانرود می باشد) به دنیا آمد.

 

وی زیر سایه خانواده ای مهمانان نواز و تحت تعلیم پدر و مادری اهل دیانت پرروش یافت . 

 

اینک زندگی نامه این نامزد انتخاباتی را از زبان خودش می شنویم .

 

رروستا محل زندگی ام از تمام آثار دنیای مدرن (آب و برق و جاده و …..) بی بهره بود. دوران کودکی خود را در دامان طبیعت و در کانون پر مهر خانواده سپری نمودم. پایه های اول و دوم ابتدایی را در همان روستا گذراندم و سپس به اتفاق خانواده به  شهر جوانرود آمدم و تحصیلات خود را تا پایان متوسطه در همین شهر ادامه دادم. چون علاقه وافری به کسب علوم دینی داشتم از همان ابتدا نزد ماموستایان شهر جوانرود از جمله  دو ماموستای ارجمند جناب آقایان ملا علی احمدی منش (از دبیران آموزش و پرورش و مدرس حوزه علوم دینی و ملا رحیم مفاخری امام جماعت مسجد نبی اکرم (ص)) قرآن و دروس مقدماتی عربی و فقهی را آموختم.

 

از خاطرات خوب دوران تحصیلم در مدارس جوانرود این است که معلمان  و دوستان بسیار خوبی داشتم و تا کنون با اکثر این عزیزان مراوده دارم. در سال ۱۳۶۹ در کنکور سراسری دانشگاه ها در رشته مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۷۴ به عنوان دبیر در دبیرستان های شهر جوانرود مشغول به تدریس گردیدم. در سال ۱۳۷۸ به خاطر تحصیل همسرم در تهران از آموزش و پرورش جوانرود انتقالی گرفتم و در منطقه ۱۱ تهران مشغول تدریس گردیدم. در سال ۱۳۷۹ در رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۳ برای تحصیل در دوره دکتری آموزش زبان انگلیسی مجددا به دانشگاه علامه طباطبایی بازگشتم.در سال ۱۳۸۴ از آموزش و پرورش استعفا دادم و در دانشگاه رازی کرمانشاه مشغول تدریس گردیدم و از سال ۱۳۸۸ با اتمام دوره دکتری به عنوان عضو هیات علمی در این دانشگاه به کار خود ادامه داده ام.

 

  به کار آموزش علاقه فراوان دارم و خداوند توفیق داده است علاوه بر تدریس در دانشگاه رازی تا کنون  راهنمایی و مشاوره حدود ۳۰ پایان نامه کارشناسی ارشد را بر عهده داشته باشم. از سال ۱۳۹۰ مسئولیت راه اندازی و اداره دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود (وابسته به دانشگاه رازی کرمانشاه) را عهده دار بوده ام .

 

بنده معتقدم تحصیل یکی از بهترین کارهایی است که انسان می تواند در سراسر عمر انجام دهد و در همین راستا و بنا به علاقه خود در سال ۱۳۹۱ در دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب در رشته مدیریت آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل گردیدم.

 

علاوه بر تدریس از جمله کارهایی که بدان افتخار می کنم و خدا را به خاطر توفیق در انجام آن شاکرم  درخواست  و پیگیری تاسیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود در سال ۱۳۸۷ به دانشگاه رازی و هیات دولت می باشد که مجوز راه اندازی آن در سال ۱۳۹۰ از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر گردید و از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده است. 

 

در سال ۱۳۸۴ به اتفاق خانواده در جوانرود ساکن شدم ،هم اکنون دارای ۳ فرزند (۲ پسر و یک دختر) می باشم که انشاالله بتوانند برای جامعه مفید باشند.

 

بر این باورم که انسان در زندگی باید همواره تلاش کند و در انجام امور خدا را بر اعمال خود ناظر بداند و  از ناملایمات روزگار نهراسد به قول شاعر:

 

مشکلی نیست که آسان نشود            مرد باید که هراسان نشود

 

سوابق تحصیلی:

 

دیپلم علوم تجربی- دبیرستان طالقانی جوانرود سال ۱۳۶۹

لیسانس مترجمی زبان انگلیسی- دانشگاه علامه طباطبایی تهران سال ۱۳۷۴

کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی- دانشگاه تهران سال ۱۳۸۲

دکترای آموزش زبان انگلیسی- دانشگاه علامه طباطبایی تهران سال ۱۳۸۸

کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی – دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب ۱۳۹۳

 

سوابق کاری:

 

دبیر دبیرستان ها و مراکز پیش دانشگاهی شهر جوانرود ۱۳۷۴-۱۳۷۸

دبیر دبیرستان ها و مراکز پیش دانشگاهی تهران ۱۳۷۸-۱۳۸۴

تدریس در دانشگاه رازی کرمانشاه از سال ۱۳۸۴ تا کنون

عضو هیات علمی دانشگاه رازی از سال ۱۳۸۸

رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود از سال ۱۳۹۱

مترجم رسمی  زبان انگلیسی قوه قضائیه از سال ۱۳۸۵

کارشناس رسمی دادگستری در امور ترجمه زبان انگلیسی از سال ۱۳۸۷

درخواست ایجاد دانشکده مدیریت و حسابداری در جوانرود در سال ۱۳۸۷ و راه اندازی آن در سال ۱۳۹۰

 

سوابق پژوهشی:

 

ناتو و امنیت دریای خزر: ماموریتی در دور دست (ترجمه). فصلنامه علمی پژوهشی مطالعات راهبردی پاییز ۱۳۸۹، شماره ۳ (۹).

 

دیدگاه شما