پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

24. فوریه 2016 - 20:18   |   کد مطلب: 294066
شاخ شمیران: محمد علی رضایی نامزد رد صلاحیت شده این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه ای موضع خود درباره انتخابات پیش رو در حوزه پاوه و اورمانات را اعلام کرد.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران، محمد علی رضایی از اعضای شورای شهر جوانرود و نامزد رد صلاحیت شده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات موضع خود درباره انتخابات پیش رو در حمایت از نامزدهای انتخاباتی اعلام کرد.

 

بنابراین گزارش متن این اطلاعیه بدین شرح است .

 

                                                بسمه تعالی

 

مردم شریف و آگاه شهرستان های پاوه ، جوانرود ، ثلاث باباجانی و روانسر

                                                                                               سلام علیکم

به استحضار می رساند اینجانب محمدعلی رضایی بر حسب تکلیف و وظیفه، به عنوان خدمتگذار و عضو کوچکی از خانواده بزرگ اورامانات، با دلی پرشور، به امید آنکه بتوانم در راستای اعتلای آرمانها و احقاق حقوق از دست رفته شما قدمی بردارم عزم خود را جزم کرده و پا به عرصه گذاشتم اما افسوس که این توفیق نصیبم نشد.

 

لذا بدینوسیله از تمامی سروران گرانقدر، که از بدو ثبت نام این حقیر بصورت مستمر و شبانه روز با حمایت های بی دریغ خود،موجبات دلگرمی و قوت قلب بنده را فراهم و برای حضورم در این عرصه لحظه شماری کردند کمال قدردانی و سپاس خود را تقدیم می نمایم و همچنین بخاطررنجش و غمی که ناخواسته در ایامی که به انتظار تایید صلاحیت این حقیر نشستند سپاسگذارم و دست تک تک شما عزیزان را میبوسم.

 

 لیکن پشتیبانی و حمایت های بی دریغ شما همواره بزرگترین سرمایه زندگی من بوده و خواهد بود.

 

علیهذا اینجانب ضمن تمکین به قانون و احترام به  اکثریت نامزدهای عزیز، ضمن دعوت شما سروران به شرکت در دو انتخابات اخیر و سرنوشت ساز بدینوسیله مراتب بی طرفی اعلام میدارم که بنا به اعتقادات قلبی خود و شرایط موجود بصورت رسمی از هیچ یک از نامزدها حمایت و پشتیبانی نخواهم کرد.

 

 چرا که معتقدم فهم و شعور سیاسی شما عزیزان بسیار بالاتر از آن است که به خود اجازه دهم در انتخاب و تشخیص فرد اصلح اعلام نظر نمایم اما توصیه ای برای شما عزیزان دارم و آن اینکه با شرکت حداکثری خود اجازه ندهید کسانی به مجلس بروند که با عوام فریبی می خواهند اورامانات را جولانگاه امیال و مطامع شخصی خود نماید.

 

انتظار میرود مردم شریف اورامانات با بصیرت و آگاهی کامل و سنجیدن اوضاع فعلی انتخابات ، نماینده شایسته ای را روانه بهارستان کنند و بدور از هرگونه تعصب و مرزهای جغرافیایی به فکر انتخاب فرد شایسته باشند.

 

                                        با نهایت احترام :خادم وخدمتگزار شما

                                                    محمدعلی رضایی

 

دیدگاه شما