پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

18. فوریه 2016 - 13:11   |   کد مطلب: 294049
شاخ شمیران:شهردار تازه آباد از همه ی نامزدها و طرفداران آنها درخواست کرد : با حفظ و رعایت قوانین و مقررات و جلوگیری از به هم خوردن منظر زیبای شهری در مکان های مجاز اقدام به نصب اقلام انتخاباتی کنند.

تلگرام

 شهردار تازه آباد در گفت و گو با خبرنگار شاخ شمیران، اظهار داشت : با هدف حفظ زیبای منظر شهری و پیشگیری از نصب اقلام انتخاباتی خبرگان و مجلس شورای اسلامی بر روری دیوارها و مکان های عمومی و دولتی ، مبلمان شهری و درختان ، اقدام به برپایی داربست ها و نصب بنرهای برای تبلغات نامزدها در سطح شهر کرده است.

 

فرهاد حبیبی از طرفداران و داوطلبین نامزدهای انتخاباتی در خواست کرد با توجه و رعایت قوانین و مقررات انتخابات از نصب پوستر در مکان های غیر مجاز خوداری نمایند چون هم اکنون فضای مناسبی در سطح شهر برای محل تبلیغات در نظر گرفته شده است و نامزدها و طرفداران می توانند از این فضاها استفاده کنند.

 

حبیبی خطرنشان کرد : بلوار امام از جنب راهنمایی و رانندگی تا رستوران یاس و همچنین فضای روبه روی شهرداری (تخت کوبی رو به روی شهرداری که با گونی پوشانده شده است ) برای تبلیغ نامزدهای انتخاباتی در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود : متاسفانه برخی از طرفداران نامزدهای محترم پوسترهای در مکان های عمومی ، خصوصی و حتی بر روی مبلمان شهری و تابلوها نصب می کنند که با اخلاق انتخاباتی و قوانین آن اختلاف دارد و مامورین شهرداری ناگزیر به جمع آوری آن می باشند.

 

شهردار تازه آباد در پایان گفت : شهرداری همه ساله از محل در آمدهای عمومی که توسط خود مردم جمع می شود برای زیبا سازی شهرهزینه می کند و با عنایت به اینکه در آستانه نوروز و ورود مهمانان به شهر هستیم انتظار می رود نامزدها و طرفداران در حفظ سیما شهر کوشا باشند .

دیدگاه شما