پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

3. فوریه 2016 - 2:18   |   کد مطلب: 294001
شاخ شمیران: گفت و گو با یکی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات که از اوائل انقلاب می گوید.

تلگرام

 گفت و گو پایگاه خبری تحلیلی شاخ شمیران، با آقای شهاب نادری نامزد انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات .

 

شاخ شمیران : لطفا به صورت مختصر خودتان را معرفی کنید.

شهاب نادری : اینجانب شهاب نادری فرزند احمد در 1354 در یکی از روستاهای محروم  شهرستان ثلاث باباجانی متولد شدم .

 

شاخ شمیران : در یک جمله ماه بهمن را توصیف کنید ؟
شهاب نادری : استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی

 

شاخ شمیران : از انقلابی که در سال 57 رخ داد برای مخاطبان ما بگوید ؟
شهاب نادری :  گرچه سن بنده اجازه نداد در بهمن 57  سهیم باشم اما خود و هم سن و سالان را از نسل اول انقلاب می دانم و به آن افتخار می کنم و در واقع بنده به عنوان نسلی از نسل اول انقلاب همانند دیگران در اولین روزهای کودکی ام و در حافظه خود چیزی جز محرومیت و فقر را به یاد نمی آورم.

 

شاخ شمیران : باتوجه به اینکه دوران حضور شما در مدرسه همزمان شد با دوران دفاع مقدس ، آن دوران را برای خوانندگان محترم ما توضیح دهید .

شهاب نادری : به نظر بنده دوران دفاع مقدس در تکمیل کننده انقلاب اسلامی بود که دشمنان درصدد بودند با از طریق جنگ تحمیلی انقلاب را شکست دهند اما در واقع دوران دفاع مقدس برگ زرین مردم در دفاع از انقلاب و کشور بود که برای همیشه در تاریخ جاودانه ماندگار شد.

 

انقلاب و دوران دفاع مقدس به نسل اول انقلاب درس مقاومت و تلاش و کوشش برای آبادانی سرزمینم را به من و همه ی هم سن و سالانم داد و با این روحیه بود که ما پا به وادی علم و آبادانی نهادیم .

 

در شرایطی که ستم و فقره بجا مانده از دوران رژیم شاهنشاهی نمایان بود و از سوی دیگر جنگ تحمیلی موجب آوارگی ما شده بود ادامه تحصیل را بهترین راه برای آبادانی و رفع محرومیت دیار محرومم در پیش گرفتم.

 

شاخ شمیران :  در زمینه علمی چه مدارجی را طی کرده اید ؟ لطفا بیان بفرمایید .

شهاب نادری : بنده دوران ابتدایی در روستاهای محروم ثلاث باباجانی گذراندم و بعد از آن مقاطع راهنمایی و دبیرستان خود را در شهر تازه آباد گذراندم.

 

در سال 1375 در رشته حسابداری بورسیه وزارت امور اقتصادی و دارائی دانشکده اقتصاد تهران پذیرفته شدم و اکنون نیز بعنوان دانشجوی مقطع دکترا مدیریت صنعتی در حال ادامه تحصیل هستم.

 

شاخ شمیران : سخن پایانی خود را با مخاطبان شاخ شمیران بیان بفرمایید.

شهاب نادری : بنده پیشرفت و ترقی خود و دیگر مردم عزیز را مدیون انقلابی می دانم که در سال 57 با رهبری امام راحل به وقوع پیوست.

 

دیدگاه شما