پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

18. ژانویه 2016 - 18:48   |   کد مطلب: 293959
شاخ شمیران: امام جمعه ثلاث باباجانی گفت: دشمن از انتخابات به عنوان یک اهرم ایجاد تفرقه، فشار و نفوذ در داخل استفاده می‌کند.

تلگرام

به گزارش شاخ شمیران،  ماموستا احمد شیخی با اشاره به اینکه استکبار از طریق انتخابات به دنبال تفرقه‌‌افکنی و فتنه‌انگیزی است، اظهار داشت: دشمن به دنبال این موضوع است که از آب گل‌آلود ماهی بگیرد به‌گونه‌ای که یا مانع حضور مردم در انتخابات شود یا حضور آنها را کم‌رنگ جلوه دهد.

 

امام جمعه ثلاث باباجانی با بیان اینکه دشمنان جمهوری اسلامی ایران تأیید و عدم تأیید کاندیداها را به عنوان یک اهرم برای تفرقه‌‌افکنی تلقی می‌کنند، عنوان کرد: انتخابات نه‌تنها برای ما بلکه برای دشمنان نیز بسیار قابل اهمیت است زیرا همچنان که در سال‌های گذشته از انتخابات برای ایجاد فتنه استفاده کردند اکنون نیز به دنبال فتنه‌انگیزی هستند.

 

ماموستا شیخی با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمنان در موضوع نفوذ، قرار دادن مردم در مقابل نظام است، گفت: داشتن بصیرت و اتحاد در این برهه از زمان مهمترین موضوع برای مردم است و همه باید دستورات و بیانات مقام معظم رهبری را برای حفظ نظام و مقابله با دشمنان لبیک گوییم.

 

وی یکی از مشکلات جهان اسلام در تاریخ را فتنه‌انگیزی و نفاق دانست و افزود: اکنون دشمن از جنگ سیاسی، نظامی و اقتصادی شکست خورده است و به دنبال این است که با اختلاف‌افکنی در مسائل مختلف اجتماعی و اقتصادی، تفرقه، نفاق و فتنه‌انگیزی به اهداف خود دست یابد.

 

ماموستا شیخی با بیان اینکه سیاست‌های مقام معظم رهبری از بعد معنوی، سیاسی و اجتماعی نه‌تنها برای کشور بلکه برای جهان قابل اهمیت است، عنوان کرد: سیاست‌ها و توصیه‌های مقام معظم رهبری الگوی بسیاری از سیاستمداران داخلی و خارجی قرار گرفته است و قدرت ایران در منطقه محسوس است که مقام معظم رهبری در رأس آن قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری بر تمام موضوعات سیاسی، امنیتی و مذهبی اشرافیت دارند، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به طور مستقیم در بسیاری از موضوعات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی روز داخلی و خارجی دخالت دارند بنابر این مدیران و مسئولان به‌ ویژه جوانان باید توصیه‌های ایشان را درباره موضوع نفوذ جدی بگیرند.

دیدگاه شما