تازه های خبر

وبلاگستان

وبلاگ " بانو "
وبلاگ " قلم شخصی "
وبلاگ " بسیج فرهنگیان "
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "

اخبار ویژه

امام جمعه ثلاث باباجانی :
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : انسان در زندگی کوتاه خود باید بر اساس قرآن و احادیث عمل کند و در مواجه با حلال و حرام سلیقه ای عمل کند.
با حضور رئیس آموزش و پرورش شهرستان ؛
شاخ شمیران: طی مراسم با حضور مدیر و معاون آموزش و پرورش ثلاث باباجانی از دانش آموزان برتر رشته های ورزشی تجلیل به عمل آمد.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: فرمانده سپاه و رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان ثلاث باباجانی به مناسبت شهادت امام جعفر صادق از خانواده های معظم شهدا دیدار و سرکشی کردند.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران:مهندس فلاح رستمی گفت : در ادامه روکش آسفالت و لکه گیری محور ثلاث باباجانی به جوانرود گردنه جاده سیاطایر روکش و لکه گیری شد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: هنوز دو سال از عمر آسفالت حدفاصل روستای کیسله تا بانی پاریاب در شهرستان ثلاث باباجانی نگذشته است که این جاده شیار برداشته است و این با وجود آن است که پیمانکار آن تا پنج سال موظف به ضمانت اجرای کار خود یعنی جاده مذکور می باشد و حال باید منتظر ماند تا مسئولین امر به این مقوله ورود کنند .
شاخ شمیران: اسامه ویسی دانش آموز شهرستان ثلاث باباجانی در مسابقات دو و میدانی کشور به مقام اول دست یافت .
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ؛
شاخ شمیران:مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : در شهرستان ثلاث باباجانی پروژه مرکز جامع خدمات بهزیستی در هفته دولت افتتاح خواهد شد.
شهاب نادری ؛
شاخ شمیران: نماینده مردم اورامانات درمجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت فعلی اورامانات به تحول ورشد بیشتری نیازداردو این میسر نمی شود مگر اینکه همت مدیران و حمایت مردم به طور جدی و بیش از پیش وجود داشته باشد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: سبد غذایی محرومیت زدایی بین نیازمندان روستاهای قالیچه ، اورازه ، خسروباشه ، قاپ قلی ، کچل آباد ، خمگران ، نیمه کاره ، تپه خرگوشان و چم زرشک توسط سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی توزیع گردید.
ایوب محمدی پور ؛
شاخ شمیران: جلسه شورای انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
ملا احمد شیخی :
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : مساجد از مهمترین و اولین سنگر های اسلام در برابر کفار و منافقین است و باید در همه ی شرایط و حالات حفظ شود .
شاخ شمیران: اداره راهداری و حمل نقل جاده ای حریم راه محور میرآباد را از زباله و فضولات حیوانی پاکسازی کرد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: 60 دستگاه کولر آبی به مبلغ 144000000ریال با حضور امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ثلاث بباباجانی ین 60خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان توزیع گردید.
شاخ شمیران: تصاویر کشاورزی سنتی در عصر مدرن از تصویرهای است که باید هر کس برای یک بار هم باشد باید ببنید تا زحمت کشاورزان مناطق محروم را بهتر درک کنند.
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی در اولین جلسه توجیهی پروژه مهر گفت : سازماندهی مناسب ، تلاش در جهت تعمیر و تجهیزمدارس از جمله مهمترین ویژگی های پروژه مهر است .
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: به همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ۲۷ عدد نیوجرسی ۴ متری در سه نقطه حادثه خیز مسیر تازه آباد به شیخ صله نصب شد.
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در بازدید از مرکز سنجش نو آموزان ؛
شاخ شمیران: ایوب محمدی پور در بازدید از مرکز سنجش نو آموزان گفت : بیش از 700 نو آموز ورود به دبستان ثلاث باباجانی در طرح سنجش مورد ارزیابی قرار می گیرند.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: با همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای جاده گردشگری ریزه و محوطه آن تسطیح و تیغه زنی شد.
شاخ شمیران: دیشب برخورد یک خودرو با یک قلاده گرگ موجب مصدومیت شدید این حیوان شد.
شاخ شمیران: شهرستان مرزی و محروم ثلاث باباجانی در حالی که نزدیک به 38 هزار نفر جمعیت دارد فاقد شعبه صندوق کارآفرینی امید می باشد.
شاخ شمیران: کنکور سراسری در ثلاث باباجانی همزمان با سراسر کشور برگزار شد .
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: کنکور سراسری در سال 96 با حضور داوطلبین در ثلاث باباجانی همزمان با سراسر کشور برگزار شد و پرونده بزرگترین ماراتون علمی کشور در این سال به پایان رسید.
امام جمعه ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : دشمنان اسلام با هزینه ها و برنامه های سنگین خود در حوزه های مختلف قصد تخریب و تضعیف مسلمانان به ویژه جوانان را دارند.
شاخ شمیران:ماموستا شیخی و سرهنگ امیر حمزه خزایی انتخاب ماموستا قادری به عنوان قاضی نمونه کشوری را به ایشان تبریک گفتند .
رئیس سازمان هلال احمر استان کرمانشاه خبر داد :
شاخ شمیران: رئیس سازمان هلال احمر استان کرمانشاه گفت: با تامین اعتبارت از سوی استانداری و فرمانداری 6 پایگاه ثابت امداد و نجات هلال احمر در استان کرمانشاه احداث می‌شود.
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت : در امتحانات کنکور سراسری ، 546 نفر داوطلب کنکور سراسری در ثلاث باباجانی رقابت می کنند.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: امروزه وزن بالا و یا پایین یکی از دغدغه های بسیاری از افراد جامعه است که با نگرش درباره رژیم غذایی خود می توان به نتایج رضایت بخشی رسید.

صفحه‌ها