نظرخواهی

اقدام نماینده اورامانات در خصوص شکایت از رئیس جمهور بابت محرومیت ها و مشکلات اورامانات را چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های خبر

  • رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی :
    شاخ شمیران: به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش وپرورش زنگ مشارکت در مدارس ثلاث باباجانی با حضور مسئولین شهرستان به صدا در آمد .

اخبار ویژه

یاداشت؛
دکتر برهان ولدبیگی
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی :
شاخ شمیران: به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش وپرورش زنگ مشارکت در مدارس ثلاث باباجانی با حضور مسئولین شهرستان به صدا در آمد .
اختصاصی ؛
شاخ شمیران: غفار محمدی رئیس اتاق تعاون استان کرمانشاه طی نامه ای سرگشاده به رئیس جمهور ، وزرا ، مسئولین استانی و مجمع نمایندگان استان کرمانشاه خواستار توجه جدی دولت و مجلس به موضوع کمبود آب استان کرمانشاه ، مشکلات و راهکارهای توسعه استان کرمانشاه پرداخت .
اختصاصی ؛
شاخ شمیران: ثلاث باباجانی شهرستانی مرزی در شمال غرب استان کرمانشاه است که دارای مردمی با فرهنگ و دارای تاریخ و تمدن است که اکنون نگاهی می اندازیم به گوشه های از تاریخ و فرهنگ این شهرستان .
شاخ شمیران: بررسی نقشه های هواشناسی نشان از بارش برف و باران در استان کرمانشاه دارد.
شاخ شمیران: سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای توصیه های به کشاورزان استان کرمانشاه نموده است.
شاخ شمیران: فرماندار و مدیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته گرامیداشت شوراها پیام مشترکی صادر کردند.
در محور ثلاث باباجانی به جوانرود ؛
شاخ شمیران: تصادف یک دستگاه پراید یا یک دستگاه سمند متعلق به نیروی انتظامی در محور ثلاث باباجانی به جوانرود حادثه آفرید .
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ثلاث باباجانی از نصب و راه اندازی دستگاه ارتفاع سنج هیدرو استاتیک بروی تاسیسات آب شرب شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.
امام جمعه ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : راه سعادت بشر در دنیا و آخرت در پیروی از دستورات آخرین فرستاده خداوند متعال است .
با همت اداره منابع طبیعی و فعالان زیست محیطی ؛
شاخ شمیران:هرس درختان بلوط و آفت زدایی توسط فعالان محیط زیستی و اداره منابع طبیعی شهرستان ثلاث باباجانی انجام شد.
شاخ شمیران: رئیس راه و شهرسازی شهرستان ثلاث باباجانی گفت : پروژه تعریض و بهسازی مسیر ثلاث باباجانی به جوانرود که چند ماهی متوقف شده بود با حضور و آغاز فعالیت پیمانکار دوباره از سر گرفته شد.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی هنری حماسه 9 دی با حضور فرمانده سپاه ثلاث باباجانی و مسئولین آموزش و پرورش تجلیل شد.
شاخ شمیران: گروهی از ماهی ها رودخانه منطقه خانه شور به صورت دسته جمعی و نا معلومی تلف شدند.
شاخ شمیران: در ادامه سرکشی ها و بازدیدهای مسئولین کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی از روستاهای محروم ، اینبار از روستاهای محروم منطقه دالاهو رسید.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی اقدام به توزیع بسته های حمایتی شامل بسته های بهداشتی ، فرهنگی ، لوازم التحریر ، پوشاک و ... بین مددجویان روستاهای منطقه دالاهو کرد.
شاخ شمیران: بررسی داده های هواشناسی حکایت از ورود سامانه بارش زای ضعیف به استان کرمانشاه دارد.
شاخ شمیران: ملا محمد براتی امام جمعه بخش مرزی ازگله رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را طی پیامی تسلیت گفت.
شاخ شمیران: شهاب نادري نماينده مردم اورامانات در پی رحلت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
شاخ شمیران: سردار شهید سعید مهتدی از اولین فرماندهان دوران دفاع مقدس در ثلاث باباجانی بود که سال ها بعد از دوران دفاع مقدس در سانحه سقوط هواپیما به یاران و دوستانش پیوست.
به بهانه سالگرد شهادت حاج سعید مهتدی ؛
شاخ شمیران: سال ها می گذرد و اینک خاطرات دوران تلخ و شیرین هرزگاهی از جلوی چشمان رد می شود و تو را به یاد می آورم
شاخ شمیران: بارش های اخیر در مناطق مرزی موجب شده است که گلوله های عمل نکرده در مناطق مرزی شهرستان ثلاث باباجانی از زیر خاک بیرون بیایند.
مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در حاشیه بازدید از کلاس های ضمن خدمت ارزشیابی کیفی -توصیفی گفت : آموزش و پرورش امروز به کیفیت بخشی آموزشی ، توجه جدی دارد .
شاخ شمیران:آیا روزی فرا میرسد که شاهد جاده ای مناسب وایمن برای مسیر ثلاث باباجانی به جوانرود باشیم ؟
شاخ شمیران: عصر امروز ترکیدن لاستیک خودرو سواری پژو 405 در ورودی شهر تازه آباد موجب واژگونی این خودرو شد.
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : این روزهای معاملات زیادی بین مردم انجام می شود که دستورات دینی در آن مشاهده نمی شود
شاخ شمیران: طبیعت و فرهنگ زیبای اورامانات یکی از مهمترین پتانسیل های این دیار سرسبز با مردمان مهمان نوازش است.

صفحه‌ها