نظرخواهی

اقدام نماینده اورامانات در خصوص شکایت از رئیس جمهور بابت محرومیت ها و مشکلات اورامانات را چگونه ارزیابی می کنید؟

تازه های خبر

وبلاگستان

وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "
وبلاگ " مخاطب خاص "
وبلاگ " کرند کرد "

اخبار ویژه

شاخ شمیران:پیش بینی های هواشناسی نشان از ورود سامانه بارش زا به منطقه در آخرین روزهای هفته دارد.
شاخ شمیران ثلاث باباجانی یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه ایران است. این شهرستان قبل از سال 81 یکی از بخش های شهرستان جوانرود بود که در سال 1381 از شهرستان جوانرود جداشد و به عنوان شهرستان تازه تاسیس شناخته شد .
شاخ شمیران: ایوب محمدی پور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی طی پیامی فرا رسیدن سال جدید را تبریک گفت .
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: بر اثر بارش های پیاپی باران در بیشتر محورهای کوهستانی ریزش سنگ بر روی جاده ها موجب اختلال در تردد وسایل نقلیه شده بود که با حضور به موقع راهداران شهرستان ثلاث باباجانی مشکل موجود حل گردید.
شاخ شمیران: فرمانده و پرسنل ناحیه سپاه شهرستان ثلاث باباجانی امسال با هم به استقبال سال جدید رفتند.
شاخ شمیران: رهبری انقلاب اسلامی به مناسبت آغاز سال جدید پیامی صادر کردند .
روحانی در پیام نوروزی آغاز سال ۹۶: ‏
شاخ شمیران: رئیس‌جمهور با بیان اینکه رشد قابل ملاحظه صنعتی ‏و تولید دو برابری برخی محصولات دست یافتیم و ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و غیر فعال، ‏فعال شدند، گفت: فضای مجازی باید برای مردم فضای امن باشد، اما نباید فضای امنیتی باشد
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران:بارش های شدید باران و برف در محورهای ارتباطی شهرستان ثلاث باباجانی برای ساعاتی موجب اختلال در تردد وسیله های نقلیه شد که با حضور به موقع راهداران خستگی ناپذیر این مشکلات رفع گردید.
شاخ شمیران: برای ساعاتی بارش های شدید و بی وقفه باران و برف موجب اختلال و بسته شدن محور ثلاث باباجانی به جوانرود در چند نقطه شد.
توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ؛
شاخ شمیران:مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر تحصیلی و نفرات برتر قرآنی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
امام جمعه ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : طبیعت سرمایه ملی و متعلق به همه است و مردم در این فصل که فصل زیبای و رویش مجدد طبیعت است باید از آن محافظت کنند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: جلسه آموزشی آسیب های اجتماعی با موضوع افسردگی و خودکشی در مجتمع آموزشی و پرورشی شهید همت چم زرشک شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
توسط اداره راهداری ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از ترمیم و مرمت پل های محور تازه آباد به شیخ صله خبر داد.
شاخ شمیران: مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ثلاث باباجانی از اعطای کمک هزینه ازدواج به تعداد 60 زوج در آستانه سال جدید خبر داد.
شاخ شمیران: سازمان هواشناسی استان کرمانشاه طی اطلاعیه ای وضعیت جوی طی ایام نوروز را اعلام کرد .
سرهنگ خزایی :
شاخ شمیران:فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : شهدا به گردن تک تک ما حق دارند و قدرت و امنیت ما از ریختن خون شهدا به دست آمده است.
شاخ شمیران: یادواره 137 شهید ثلاث باباجانی و روز شهرستان در سالن امتحانات شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:دکتر پویان احمدی گفت : نیروهای فوریت پزشکی و نیروهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی در آخرین چهارشنبه سال در آمادگی کامل به سر می برند.
شاخ شمیران:صبح امروز یادواره 137 شهید ثلاث باباجانی و روز شهرستان با حضور علما ، مسئولین ، خانواده های شهدا ، ایثارگران و عموم مردم برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: سرهنگ خزایی گفت : با حضور علما ، مسئولین استانی و شهرستانی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و رزمندگان مراسم گرامیداشت 137 شهید ثلاث باباجانی و روز شهرستان برگزار خواهد شد.
شاخ شمیران: شروع با بارش نزولات الهی از صبح امروز موجب خوشحالی مردم شهرستان ثلاث باباجانی شد.
به بهانه فرارسیدن نوروز ؛
شاخ شمیران: شهرستان ثلاث باباجانی یکی از شهرستان های مرزی استان کرمانشاه می باشد که دارای طبیعت بکر و به یاد مادندی است و هر ساله در ایام عید نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی است.
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:جلسه ستاد اسکان آموزش و پرورش ثلاث باباجانی با حضور رئیس و مسئولین اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: به مناسبت سال نو 50 بسته پوشاک از طرف کمیته امداد امام خیمنی (ره) شهرستان ثلاث باباجانی بین دانش آموزان دختر توزیع گردید.
شاخ شمیران: بررسی نقشه های هواشناسی نشان از تداوم بارش ها تا فردا دارد و در برخی از نقاط نیز سازمان هواشناسی اطلاعیه های در خصوص مشکلات و مخاطرات احتمالی صادر کرده است.
امام جمعه ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:امام جمعه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : تاریخ نشان داده است که هیچ دولتی به اندازه جمهوری اسلامی ایران به مردمان کرد خدمت نکرده است و دوست واقعی ما جمهوری اسلامی ایران است .
شاخ شمیران: با حضور دانش آموزان و عوامل اجرای و دبیران شبانه روزی عصمت نمایشگاه دست سازه های برپا شد.

صفحه‌ها