نظرخواهی

اقدام نماینده اورامانات در خصوص شکایت از رئیس جمهور بابت محرومیت ها و مشکلات اورامانات را چگونه ارزیابی می کنید؟

اخبار ویژه

شاخ شمیران:دیدار رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به همراه فرماندار و رییس شورای شهر تازه آباد از مجریان طرح های اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان باباجانی .
شاخ شمیران:دوره های توانمند سازی نیروهای پرورشی ومشاوره در دو مرحله با حضور امام جمعه ثلاث باباجانی در دبیرستان تزکیه برگزار شد.
شاخ شمیران: ستاد انتخابات شهرستان ثلاث باباجانی برای ثبت نام شوراهای شهر و روستا اطلاعیه ای صادر کرد.
شاخ شمیران: دومین جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم شهرستان ثلاث باباجانی با حضور اعضاء شورا در محل دادگستری شهرستان ثلاث باباجانی شد.
شاخ شمیران:بررسی داده های هواشناسی نشان از هوای پایدار در منطقه دارد .
شاخ شمیران: دقایقی قبل یک تعمیرگاه لوازم خانگی واقع در خیابان شهید رجایی ثلاث باباجانی به دلیل نامعلومی آتش گرفت.
شاخ شمیران:عصر امروز تصادف پراید با نیسان در گردنه سیاه طایر موجب خسارات به خودروهای مذکور شد.
شاخ شمیران:مرمت و تعمیر پل هفت کانی توسط راهداری شهرستان ثلاث باباجانی که در اثر بارندگی های اخیر ‌تخریب شده بود.
شاخ شمیران: یک دستگاه وانت به دره ای در محور تازه آباد به شیخ صله سقوط کرد و موجب خسارات مالی به این خودرو شد.
رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث باباجانی گفت: با توجه به بارش برف روز گذشته، عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی شهرستان انجام شد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: ریزش و رانش کوه برای ساعاتی موجب بسته شدن جاده کزی در منطقه دول دره شد که با تلاش راهداران شهرستان ثلاث باباجانی این محور بازگشایی شد.
شاخ شمیران:مدارس شهرستان ثلاث باباجانی فردا با یک ساعت و نیم دیرتر باز خواهند شد.
شاخ شمیران: دمای هوا در شرایط فعلی در شهرستان ثلاث باباجانی با ثبت منفی 8 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان کرمانشاه است.
در ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: با وجود برف و کولاک در نقاط کوهستانی شهرستان ثلاث باباجانی مادر باردار در یکی از روستاهای ثلاث باباجانی به بیمارستان انتقال یافت .
امام جمعه ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: ملا احمد شیخی گفت : در دنیای امروزی و گسترش شبکه های اجتماعی و ارتباطات و علم و فناری انجام ندادن گناهان صغیره تقربیا غیر ممکن است اما با اجتناب از گناهان کبیره می توان سعادت دنیا و آخرت را به دست آورد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: فرماندار ، امام جمعه ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)ثلاث باباجانی از مددجویان بیمار و فاقد مسکن کمیته امداد امام خمینی (ره)شهرستان دیدن و سرکشی به عمل آوردند.
شاخ شمیران:با حضور مسولین استانی و شهرستان ثلاث باباجانی معاون جدید فرمانداری ثلاث باباجانی معرفی شد.
شاخ شمیران: تصویر یک منظره در قاب دو فصل ، طیبعت زیبا و بکر شهرستان ثلاث باباجانی را بیش از هر چیز دیگری برای دوستداران طبیعت نمایان می کند.
شاخ شمیران: تیرهای برق در یکی از روستاهای شهرستان ثلاث باباجانی معلق هستند و هر لحظه جان اهالی آن روستا را تهدید می کند.
پیش بینی های هواشناسی نشان می هد ؛
شاخ شمیران:بررسی داده های هواشناسی نشان از ادامه فعالیت سامانه بارش زا در استانذ کرمانشاه تا پایان هفته دارد.
شاخ شمیران: بارش چندساعته برف در ثلاث باباجانی برای ساعاتی موجب سفید پوش شدن این شهرستان مرزی شد.
شاخ شمیران: از صبح امروز با آغاز بارش های برف در ثلاث باباجانی محورهای ارتباطی شهرستان توسط نیروهای و پرسنل راهداری برف روبی شد.
شاخ شمیران: محور ارتباطی تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی به شیخ صله توسط راهداران ثلاث باباجانی لکه گیری شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: سید امیر حسینی گفت : 100 بسته غذایی و بهداشتی شامل مواد خوراکی وبهداشتی است به۱۰۰خانواری که کودکان زیر شش سال و سوء تغذیه دارند تقسیم شد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران:گاهی اوقات بسیاری از ما این دو مفهوم رایکی دانسته وآنها را به اشتباه جای یکدیگر به کار میبریم در حالی که اینطور نیست و بین این دوم مفهوم تفاوت زیادی وجود دارد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران:جشنواره غذا در دبیرستان شبانه روزی عصمت به مناسبت سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با انتخاب نفرات برتر برگزار شد.
شاخ شمیران:هر شخص به طور متوسط 80 تا 90هزار تار مو روی ناحیه سر دارد. افراد دارای موهای نازک حدود 140 هزار غده چربی روی سرشان دارند. چربی روی موهای نازک و صاف به راحتی نفوذ ميکند، اما موهای زبر به راحتی چرب نميشوند. گرما٬ رطوبت زياد و آندروژن (يکنوع هورمون مردانه) از عواملی میباشند که ميتوانند غدد چربی را فعال کنند. اما در مورد اين "کارخانه چربی در پوست سر" چه میتوان کرد؟

صفحه‌ها