تازه های خبر

وبلاگستان

وبلاگ " بانو "
وبلاگ " قلم شخصی "
وبلاگ " بسیج فرهنگیان "
وبلاگ " افسران جوان جنگ نرم "

اخبار ویژه

شاخ شمیران: براساس برنامه زمان بندی اولین کاروان حجاج کرمانشاهی امروز به کشور بر می گردند.
شاخ شمیران: برق گرفتگی در قالیشویی ورودی شهر تازه آباد جان یک نفر را گرفت.
شاخ شمیران: شهرداری تازه آباد در آخرین روزهای تابستان اقدام به فعالیت های عمرانی در سطح شهر قبل از شروع بارش نزولات آسمانی کرده است .
به مناسبت هفته دفاع مقدس /
شاخ شمیران: دفاع مقدس حکایتی از رشادت ها و ایثار مردانی از جنس نور و مردانگی است که در دفاع از کشور با جان و مال به پا خواستند و با اراده پولادینشان حماسه ای به نام دفاع مقدس آفریدند.
یاداشت /
شاخ شمیران: "درد شانه" از دردهای شایع در میان تعداد قابل توجهی از مردم در دوره‌ای از زندگی است.
بر اساس پیش بینی های هواشناسی؛
شاخ شمیران:پیش بینی های هواشناسی حکایت از افزایش ابر و وقوع رگبار در نقاط مختلف استان کرمانشاه طی یکی دو روز آینده دارد.
شاخ شمیران: پیام نور شهرستان ثلاث باباجانی واحد تازه آباد طی اطلاعیه شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان کنکور سراسری در این واحد را اعلام کرد.
شاخ شمیران: نتایج آزمون های سراسری در حالی منتشر شده است که آزمون دهندگان ثلاث باباجانی در مقاطع تحصیلی مختلف خوش درخشیدند.
امام جمعه ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: امام جمعه ثلاث باباجانی گفت : جهاد وظیفه ی همه ی مسلمانان در همه ی زمان ها است و این فریضه نباید هیچ گاه در بین مسلمانان فراموش شود.
سرپرست شهرداری تازه آباد خبر داد/
شاخ شمیران:سروناز ایصاف از آغاز فاز دوم عملیات اجرایی احداث پارک خلخال شهر تازه آباد خبر داد.
شهاب نادری اظهارکرد:
شاخ شمیران:نایب رییس فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس با تاکید بر ضرورت هدفگذاری دقیق نسبت به ایجاد اشتغال در بخش صنایع دستی، گفت: مجلس در قانون برنامه ششم توسعه سازمان میراث فرهنگی را موظف به احیای هنرهای سنتی کرده است.
شاخ شمیران: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
شاخ شمیران:با حضور مسئولین شهرستان در راستا حفظ ارزش های گرانبهای دوران دفاع مقدس جلسه ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ثلاث باباجانی برگزار شد.
شاخ شمیران:‍ مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین برگزار شد.
گزارش تصویری ؛
شاخ شمیران: محور ارتباطی تازه آباد به شیخ صله توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لکه گیری و روکش آسفالت شد.
شاخ شمیران: مراسم تودیع و معارفه سرپرست شهرداری تازه آباد برگزار شد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران: امروزه در خاورمیانه مسله آب اهمیت بسیار زیادی یافته است تا جایی که برخی از کشورها از آب به عنوان اهرم فشار بر دیگر کشورها استفاده می کنند.
شهاب نادری :
شاخ شمیران:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی شنیده ها درخصوص تداوم جذب سپرده بانکی با نرخ سود بالاتر از نرخ مصوب، گفت:بانک مرکزی درباره رعایت مصوبه کاهش نرخ سود سپرده از سوی بانک ها، شفاف سازی کند
یاداشت/
شاخ شمیران:منطقه عملیاتی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی از توابع استان کرمانشاه در زمان جنگ تحمیلی ۶ بار بمباران شیمیایی شد اما متاسفانه هیچ گونه نام و نشانی از این حوادث دلخراش مستند سازی نشده است .
امام جمعه ثلاث باباجانی/
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت : انتشار تصاویر و فیلم های کشتار مسلمانان میانمار در هر انسان آزاده بخصوص مسلمانان را شکسته است .
شاخ شمیران: شهرداری تازه آباد در شانزدهم شهریورماه دارای خبرهای بود که شنیدن آنها خالی از لطف نیست.
در ثلاث باباجانی /
شاخ شمیران: یک منزل مسکونی در شهرستان ثلاث باباجانی به نشت گاز آسیب جدی دید.
شاخ شمیران:جلسه شورای حفاظت ازاراضی ملی و منابع طبیعی به ریاست اکبری فرماندارشهرستان ثلاث باباجانی و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.
شاخ شمیران:بعد از کش و قوس های زیاد بلاخره شهردار شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی انتخاب شد.
یاداشت ؛
شاخ شمیران:سالهایی نه چندان دور شاید دل همه مسلمانان جهان برای کسی می تپید که امروز رهبر کشوری است که در آن مسلمانان هموطن خود را قتل عام می کنند .
یاداشت :
شاخ شمیران:میانمار کشوری در جنوب شرق آسیا با جمعیت بالغ بر 55 میلیون در این کشور بیش از 144 اقلیت قومی و مذهبی زندگی می کنند که اکثر آنها طبق قانون اساسی این کشور از حقوق شهروندی برخوردارن بجز تعدادی از اقلیت‌ها که بزرگترین آنها اقلیت روهینگیا مسلمانان هست .
با حضور مسئولین ارشد سپاه در غرب کشور /
شاخ شمیران: بازدید فرماندهان و مسئولین قرارگاه محرومیت زدایی نجف اشرف ازپروژه های تکمیل شده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف در شهرستان ثلاث باباجانی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ثلاث در روستاهای چشمه رود ، برکله، ازگله و سرکشی از چند بیمارسرطانی شهرستان .

صفحه‌ها