مطالب ورزشی

شاخ شمیران: خیلی زود زمزمه‌ها بالا گرفت. بعضی از بازیکنان تیم هم که فهمیده بودند چرا این بازیکن افت کرده، در گوش هم می‌گفتند همه چیز به خاطر خانه‌ای است که در شهران اجاره کرده است.
شاخ شمیران:بازیکن کناری تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی مقابل پدیده دچار افت فشار شد و به زیر سرم رفت.
شاخ شمیران: پرسپولیس با این پیروزی ثانیه های آخر 29 امتیازی شد و با معجزه به صدر جدول بازگشت. پدیده هم با 15 امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت. پدیده که هفته گذشته با متوقف کردن تراکتور در تبریز، صدرنشینی را به قرمزهای تهران تقدیم کرده بود، این هفته نیز در خانه تا آستانه ثبت تساوی مقابل پرسپولیس پیش رفت اما...
شاخ شمیران: کفاشیان به ما کمک کرده، اما وقتی کرسی می‌گیریم با رأی اعضا بوده و به‌طورمثال اگر من رئیس فدراسیون فوتبال می‌شوم این موضوع با رأی اعضای مجمع بوده و من با اتکا به آن رأی کار می‌کنم و خودم کاره‌ای نیستم.دو امتیاز ما سوخت و خدا نیاورد آن روزی را که ما در روز پایانی به این دو امتیاز نیاز پیداکنیم، آن‌وقت مردم ما را نمی‌بخشند که چرا تاج و دیگران ساکت بودند. البته شنیده‌ام که یک عضو ایرانی در کنفدراسیون آسیا گفته شرایط بازی عادی بوده ، اما نمی‌دانم کدام آدم سالمی آن بازی را عادی می داند؟
شاخ شمیران:پخش ویدئویی از صحنه پنالتی کیوان امرایی به مهدی رحمتی در بازی استقلال و صبا به چالشی جدید برای فوتبال ایران تبدیل شده که چه خوب است به طور کامل بررسی شود.
شاخ شمیران:جلسه تودیع و معارفه اداره ورزش و جوانان شهرستان ثلاث باباجانی با حضور فرماندار شهرستان و قائم مقام اداره ورزش وجوانان استان کرمانشاه برگزار شد .
شاخ شمیران:مجری برنامه ۹۰ گفت: کسانی هم مثل مجتبی جباری را داشتیم که وقتی آمد برنامه ۹۰، ۶ هفته متوالی گل‌زنی کرد و این بستگی به طرف و ظرفیت بازیکن دارد.
کمیته انضباطی استقلال اعلام کرد
شاخ شمیران:کمیته‌انضباطی باشگاه‌استقلال رأی خود را درباره پرونده حنیف عمران‌زاده صادر کرد.
تیم ملی والیبال ایران با ارایه یک بازی برتر مقابل روسیه، قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن برای نخستین بار این تیم را در تاریخ شکست داد تا با کسب ۳ امتیاز ارزشمند به جدول گروه B لیگ جهانی بازگردد.
سپ بلاتر از ریاست فیفا استعفا کرد.
پرسپولیس با این شکست همچنان در رده نهم جدول باقی ماند و حالا مانند استقلال شکست‌خورده به بازی آخر فصل فکر می‌کند. بازی که با این کیفیت تیم‌ها معلوم نیست چیز خوبی از آب درآید یا خیر!
استقلالی‌ها حالا برای اینکه از این فصل حداقل یک خاطره خوب برای هوادارانشان بگذارند دربی روز جمعه برابر پرسپولیس را در پیش دارند.
یک ورزشکار سرشناس ایرانی به جرم تجاوز به عنف در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
مسئولان تیم ملی ساعاتی پیش از بازی سوئد و ایران در استکهلم در خیابان ها به دنبال چاپخانه ای بودند تا نام و شماره بازیکنان را پشت پیراهن ها حک کند.
تیم یوتاپ میتسوبیشی به کاپیتانی خانم لاله صدیق به عنوان تنها خانمی که در تمام خاورمیانه در مسابقات رالی شرکت می کند، و آقای اکبر نژاد از قهرمانان آفرود از خودروهای لنسر 1600 سی سی استفاده می کنند.

صفحه‌ها