مطالب سیاسی

شاخ شمیران: جان مکین سناتور جمهوری خواه کنگره امریکا بعد از اتمام دوره درمانی و بازگشت دوباره به کنگره از دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور انتقاد کرد .
شاخ شمیران: راهپیمایی 22 بهمن در ثلاث باباجانی با حضور پرشور مردم این شهرستان برگزار شد
سرهنگ خزایی :
شاخ شمیران: فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ثلاث باباجانی گفت : انقلاب اسلامی ایران به همه ی جهانیان نشان داد که با تکیه بر ایمان می توان بر علیه زورگویان و ظالمان ایستاد و بر آنها غلبه کرد .
شاخ شمیران:عضو هیأت رئیسه مجلس از خارج شدن استیضاح شدن وزیر علوم از دستورکار مجلس خبر داد.
شاخ شمیران: چهارمین رزمایش بزرگ محمد رسول‌الله(ص) ۴ نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح یکشنبه بیست و یکم آذر با اعلام رمز یا رسول‌الله توسط امیر کیومرث حیدری، در منطقه عمومی جنوب شرق کشور آغاز شد.
شاخ شمیران:وزیر امورخارجه کشورمان گفت: برخی کشورها فکر می‌کنند که می‌توانند امنیت و نظم را با دلار بخرند.
شاخ شمیران:فراکسیون امید نشست ویژه خود را به بررسی موضوع محمود صادقی با حضور وی اختصاص داد.
رهبر انقلاب در دیدار سیدعمار حکیم:
شاخ شمیران:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس تحالف ملی شیعیان عراق و اعضای اصلی این ائتلاف تأکید کردند: آمریکایی‌ها همواره با اقتدار کشورهای اسلامی از جمله عراق مخالفند و هیچگاه نباید فریب ظاهرسازی‌ها و لبخندهای آنها را خورد.
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد:
شاخ شمیران:سخنگوی قوه قضاییه گفت: سازمان بازرسی کل کشور بیش از ۱۵۰۰ مورد لیست تهیه کرده است که حقوق بالا داشته‌اند و هم‌اکنون در حال تحقیق و بررسی است.
شاخ شمیران:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادداشتی به مسئولان انگلیس هشدار داد و گفت: با ایران سرشاخ نشوید.
شاخ شمیران:معاون سازمان انرژی اتمی کشور و عضو کارگروه برجام با اشاره به اینکه ایران توان بازگشت به شرایط قبل از برجام را دارد گفت: امروز این آمادگی وجود دارد تا در صورت بدعهدی طرف مقابل (۱+۵) بسته‌های فنی خود را عملی کنیم.
شاخ شمیران:روزنامه وال‌استریت ژورنال نوشته است که رئیس‌جمهور کنونی آمریکا در گفت‌وگو با رئیس‌جمهور آینده، تبعات احتمالی کناره‌گیری آمریکا از توافق هسته‌ای را شرح داده است.
شاخ شمیران: یک مقام پنتاگون مدعی شده است که ممکن است ایران و یا نیروهای تحت حمایت این کشور پشت ماجرای حمله پهبادی به سربازان ترکیه در سوریه قرار داشته باشند.
شاخ شمیران:وزیر کشور با اشاره به تأثیرگذاری فضای مجای در جامعه گفت: متأسفانه با وجود رسانه‌های مجازی، صدا و سیما اثرگذاری‌اش را در جامعه از دست داده است.
شاخ شمیران:وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه برجام یک توافق چند جانبه است، گفت: به نفع آمریکا و همه طرف های ذیربط است که به این توافق بین المللی پایبند باشند.

صفحه‌ها