پیغام خطا

  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object در calendar_systems_form_alter() (خط 334 از /home/shakhshe/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module).

آخرین اخبار

23. فوریه 2016 - 21:39   |   کد مطلب: 294064
شاخ شمیران: رقابت نفس گیر و حساس 12 نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات به روزهای آخر خود نزدیک شده است و در این مدت کوتاه نگاهی گذرا بیندازیم به نامزدهای انتخابات در پاوه و اورمانات و گرایش های سیاسی این منطقه در استان کرمانشاه.

تلگرام

 به گزارش شاخ شمیران، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات نامزدهای زیادی با گرایش های متفاوت سیاسی حضور دارند.

 

در این بین اصول گرایان با 3 نامزد ، اصلاح طلبان با 7 نامزد و مستقلین با 2 نامزد در انتخابات شرکت کرده اند.

 

در ارودگاه اصولگران شهاب نادری ، نعمت الله منوچهری و سید صوفی میرانی پا به عرصه رقابت گذاشته اند و در اردوگاه اصلاح طلبان نیز انور بیگامیری، دکتر نورالدین یوسفی ، دکتر نظیف محمدی، عزیز ساسلی، محمد تقی رستمی، نریمانی رحمانی و بهزاد صدری در انتخابات حضور دارند.

 

سید نوزاد سلیمانی و نوری کریمی نیز به عنوان نامزدهای مستقل در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورامانات حضور دارند.

 

در پایان نیز شهاب نادری از سوی ائتلاف اصولگرایان و انور بگامیری نیز از سوی اصلاح طلبان به عنوان نامزده های مورد حمایت خود در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات انتخاب و معرفی شدند.

 

اکنون گذری می زنیم به چکیده و سوابق نامزده های حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات

 

 

اصولگرایان :

 

شهاب نادری

شهاب نادری در سال ۱۳۵۴ در یکی از روستای های محروم ثلاث باباجانی پا به جهان گشود .

 

 

 وی دارای مدرک کارشناس ارشدمالی ومالیاتی ، کارشناس ارشد مدیریت صنعتی ،  دارنده گواهینامه مدیریت بحران ازدانشگاه خواجه نصیر تهران ،  مدیریت تکنولوژی ازدانشگاه علامه طباطبایی تهران ،  مدیریت استراتژیک ازدانشگاه صنعتی امیرکبیر و نامزد انتخابات مجلس نهم مجلس شورای اسلامی بود که توانست با 20983 در جایگاه دوم انتخابات نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار بگیرید.

 

 

نعمت اله منوچهری

نعمت الله منوچهری در 20 مهرماه سال 1342 در شهر جوانرود به دنیا آمد .

 

 

وی با وجود اینکه پزشک عمومی می باشد اما ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان جوانرود وتربیت بدنی سپاه جوانرود ، موسس و مدیر کلینیک درمان و ترک اعتیاد رجعت سنندج ، استاد دانشگاههای استان کردستان(علوم پزشکی،پیام نور،آزاد وعلمی کاربردی) ، رئیس هیئت مدیره کلینیک شبانه روزی درمانی بهاران سنندج ، مدیرکل خدمات درمانی نیروهای مسلح استان کردستان ، کارشناس برنامه های زنده سیاسی واجتماعی صداوسیمای استان کردستان  را در کارنامه خود دارا است .

 

منوچهری با کسب 21602 رای در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده مردم پاوه و اورمانات به بهارستان راه یافت .

 

سید صوفی میرانی

سید صوفی میرانی در سال 1342 در روستای روستای نسمه از توابع شهرستان پاوه چشم به جهان نهاد.

 

 

میرانی نیز با مدرک کارشناسی مدیریت دولتی ، کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی و دانشجوی دکترای مدیریت DBA ، رئیس کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرباینگان وشهرستانهای پاوه وجوانرود ، مشاور مدیرکل کمیته امدادامام خمینی (ره)استان کرمانشاه دراموراورامانات و مسئول آموزش وپژوهش اداره کل کمیته امداد استان کرمانشاه را در کارنامه خود دارد.

 

وی در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه پاوه و اورامانات نامزد انتخاباتی شد که با کسب 19432رای در جایگاه سوم ایستاد.

 

 

اصلاح طلبان :

 

اما در جبهه اصلاح طلبان بر خلاف اصولگرایان نامزدهای این جناح سیاسی به غیر از نظیف محمدی سابقه نامزدی در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود ندارد.

 

انور بگامیری

انور بگامیری در شهرستان پاوه به دنیا آمد .

 

 

وی دارای مدرک کارشناس ریاضی است و عناوینی چون موسس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان و مدیریت این اداره به مدت دو سال ، ۵ سال بخشداری باینگان ، اولین فرمانده بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان پاوه و معاونت بنیادشهید انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد.

 

نورالدین یوسفی

نورالدین یوسفی در سال ۱۳۴۹ در روستای کلاش شهرستان جوانرود متولد شد.

 

 

یوسفی دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه های تهران وعلامه طباطبایی می باشد. وی علاوه بر تدریس در دانشگاه پیام نور واحد تهران جنوب، درخواست و پیگیری تاسیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود در سال ۱۳۸۷ را در کارنامه خود دارد که مجوز راه اندازی آن در سال ۱۳۹۰ از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر گردید و از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

یوسفی همچنین کارشناس رسمی دادگستری در امور ترجمه زبان انگلیسی، مترجم رسمی زبان انگلیسی قوه قضائیه، رئیس دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود، عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه و تدریس در این دانشگاه را در رزومه خود به همراه دارد.

 

نورالدین یوسفی دارای ۶ تالیف در حوزه های آموزش زبان انگلیسی، دینی و زبان کردی و بیش از ۴۰ مقاله در ژورنال های معتبر و کنفرانس های ملی و بین المللی می باشد.

 

نظیف محمدی

نظیف محمدی متولد هفدهم آذرماه 1357 در روستای که لی وتورکه پان جوانرود است .

 

 

محمدی دارای دکترای حرفه ای پزشکی سوابقی چون رییس پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی سنندج(91-88) ، رئیس بهداری پتروشیمی کرمانشاه(88-87) و رئیس مرکزبهداشت درمانی بخش کلاشی(86-85) را در کارنامه خود دارد.

 

نظیف محمدی تنها نامزد اصلاح طلب این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی است که سابقه حضور در انتخابات مجلس شورای اسلام را در کارنامه خود دارد.

 

وی در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اخذ 16373رای در جایگاه چهارم در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات قرار گرفت.

 

 

عزیز ساسلی

عزیز ساسلی در مورخ 1348 در روستای علی آباد ساسل از توابع شهرستان جوانرود چشم به جهان نهاد.

 

 

ساسلی دارای فوق لیسانی آموزش زبان وادبیات فارسی و ازجامعه فرهنگیان با سابقه 28سال خدمت درآموزش وپرورش است .

 

عزیز ساسلی سوابقی در پست مدیریت و آموزش در مدارس و دبیرستان های جوانرود و کرمانشاه را دارد.

 

وی از اعضای فعال مدنی شهرستان ،مؤسس و مدیر مسئول یکی از انجمن های فرهنگی ادبی شهرستان می باشند که برگزاری ده ها همایش و گردهمایی را در کارنامه ی خویش دارند.

 

 

محمد تقی رستمی

محمد تقی رستمی در سال 1347 در شهرستان جوانرود متولد شد.

 

 

وی داری مدرک فوق لیسانس حقوق خصوصی و از جامعه فرهنگیان باسابقه 29سال خدمت درآموزش وپرورش می باشد.

 

محمد تقی رستمی به عنوان فعال اجتماعی در چندین تشکل مردم نهاد از جمله انجمن ساریز «حمایت از بیماران سرطانی وسخت درمان» و انجمن خیرین مدرسه ساز فعالیت نموده است.

 

همچنین رستمی ترجمه کتاب “کیف تحفظ القرآن” اثر شیخ محمدحبش از عربی به فارسی و چندین مقاله را در کارنامه علمی خود دارد.

 

 

نریمان رحمانی تبار 

نریمان رحمانی در اسفندماه 1361 در منطقه بانه وره ( امامی ) به دنیا آمد.

 

 

رحمانی دانشجویی دکترای مدیریت ورزشی و دارای مدرک کارشناسي ارشد دانشگاه بین المللی قشم در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت ورزشی است .

 

وی دبیر شورای راهبردی ورزش و جوانان استان کرمانشاه ، کارشناس مسابقات معاون اداره تربیت بدنی شهرستان پاوه ، رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان پاوه، رئیس اداره ورزش و جوانان جوانرود، سرپرست هیات ووشو شهرستان جوانرود، مسئول نظارت و ارزیابی هیاتهای ورزشی استان کرمانشاه٫ کارشناس مسابقات و اردوهای ورزشی و بازرس ویژه باشگاههای خصوصی استان کرمانشاه در سوابق کاری خود دارد.

 

 

بهزاد صدری

بهزاد صدری در سال 1364 در شهرستان پاوه متولد شد.

 

 

صدری سوابق علمی و پژوهی زیادی در کارنامه خود دارد که می توان به مواردی چون تدریس در دانشگاه‌های سطح تهران، کردستان و اصفهان، عضویت در شورای زیرساخت بانک بین‌المللی پارسه (در شرف تأسیس) و دعوت به سخنرانی از دانشگاه لندن در سال ۲۰۱۲ پیرامون بحث URBAN CHANGE IN IRAN اشاره کرد.

 

مهندس صدری همچنین دارای دو مدرک بین المللی زبان تافل و تولیمو و صاحب تألیفات متعدد در مجلات داخل و خارج از کشور می باشد و سخنرانی در سمینارهای متعدد ملی و همچنین مدیریت دهها پروژه شهری در کشور را می توان از کارنامه این جوان و نخبه اوراماناتی برشمرد.

 

 

مستقلین :

 

 

نوری کریمی

نوری کریمی در سال 1363 در روستای قلاین از توابع شهرستان روانسر چشم به جهان گشود.

 

 

کریمی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و اکنون به عنوان یکی از جوان ترین نامزدهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پاوه و اورمانات حضور دارد.

 

 

سید نوزاد سلیمانی

سید نوزاد سلیمانی سال 1354 در روستای نوریاب از توابع شهرستان پاوه به دنیا آمد.

 

 

سلیمانی با مدرک لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس آموزش وپرورش ازدانشگاه علامه طباطبایی تهران عضوی از خانواده بزرگ فرهنگیان است.

دیدگاه شما