نمایش 1 - 10 از 78
شاخ شمیران: در محور ثلاث باباجانی به جوانرود گارد بتن های کنار جاده ، جان راننده و سرنشینان یک دستگاه پراید را نجات داد.
شاخ شمیران: اسامه ویسی دانش آموز شهرستان ثلاث باباجانی در مسابقات دو و میدانی کشور به مقام اول دست یافت .
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت :دو دستگاه کانکس با امکانات جانبی در روستاهای سید ناب دیم و پالان نصب شد.
شاخ شمیران:جشن تکلیف و عبادت دانش آموزان دختر مدارس سطح شهر تازه آباد در مسجد جامع شهرستان برگزار شد.
شاخ شمیران:مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای شهرستان ثلاث باباجانی با حضور تیم های مختلف ورزشی مدارس به پایان رسید.
شاخ شمیران: مراسم گرامیداشت مقام معلم به مناسبت هفته معلم در شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
شاخ شمیران: مدیر و پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ثلاث باباجانی از روستاهای محروم منطقه زمکان بازید و سرکشی به عمل آوردند.
شاخ شمیران ثلاث باباجانی یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه ایران است. این شهرستان قبل از سال 81 یکی از بخش های شهرستان جوانرود بود که در سال 1381 از شهرستان جوانرود جداشد و به عنوان شهرستان تازه تاسیس شناخته شد .
شاخ شمیران:صبح امروز یادواره 137 شهید ثلاث باباجانی و روز شهرستان با حضور علما ، مسئولین ، خانواده های شهدا ، ایثارگران و عموم مردم برگزار شد.
به بهانه فرارسیدن نوروز ؛
شاخ شمیران: شهرستان ثلاث باباجانی یکی از شهرستان های مرزی استان کرمانشاه می باشد که دارای طبیعت بکر و به یاد مادندی است و هر ساله در ایام عید نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران نوروزی است.

صفحه‌ها