نمایش 1 - 10 از 85
شاخ شمیران: ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه تنها شهرستانی است که زمین فوتبال استاندارد و چمن ندارد و سال ها است که وعده مسئولین در این خصوص تحقق نیافته است.
شاخ شمیران:در ششمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشوری که به میزبانی استان کردستان و با حضور نماینده ثلاث باباجانی برگزار شد ، در لیگ دانشجویی تیم رباتیک طراحان هوش مصنوعی ثلاث باباجانی با سرپرستی مهندس سیروان نادری نژاد مقام پنجم مسابقات را کسب کرد.
روز پر حادثه در جاده های ثلاث باباجانی /
شاخ شمیران:صبح امروز جاده های شهرستان ثلاث باباجانی یکی از پر حادثه ترین روزهای تصادفات را به خود اختصاص داد .
شاخ شمیران: یادواره شهدای۱۳۷ لاله سرخ عرش نشین ثلاث باباجانی با حضور مردم ، مسئولین و فرماندهان نظامی و انتظامی در ثلاث باباجانی برگزار شد.
در شهرستان ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:به مناسبت هفته دولت از در شهرستان ثلاث باباجانی از کارمندان نمونه ادارات دولتی با حضور فرماندار ، امام جمعه و مسئولین شهرستان تجلیل به عمل آمد.
به مناسبت هفته دولت /
شاخ شمیران: در ادامه افتتاح پروژه های در ثلاث باباجانی به مناسبت هفته دولت 14 طرح عمرانی ،خدماتی و کشاورزی در شهرستان افتتاح شد.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور خبر داد :
شاخ شمیران: دکتر حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در شهرستان ثلاث باباجانی گفت :مجتمع جامع خدمات بهزیستی منشاء خدمات بسیاری به مردم ثلاث باباجانی خواهد بود.
شاخ شمیران: در محور ثلاث باباجانی به جوانرود گارد بتن های کنار جاده ، جان راننده و سرنشینان یک دستگاه پراید را نجات داد.
شاخ شمیران: اسامه ویسی دانش آموز شهرستان ثلاث باباجانی در مسابقات دو و میدانی کشور به مقام اول دست یافت .
رئیس آموزش و پرورش ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران: مدیر آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی گفت :دو دستگاه کانکس با امکانات جانبی در روستاهای سید ناب دیم و پالان نصب شد.

صفحه‌ها