سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شاخ شمیران:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدامات متقابل ایران نسبت به مصوبه ضدایرانی آمریکا میان قوای سه‌گانه توافق شده و دولت طبق قانون ملزم به پاسخ متناسب با عهدشکنی آمریکاست.
روحانی در جشنواره عمران سلامت:
شاخ شمیران:رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزارت دفاع سازنده موشک های راهبردی است، گفت:‌ سازنده موشک های که مرکز تروریست ها را هدف قرار داد
تاکتیک فرار روحانی از شکست ها و چسبیدن به پیروزی ها؛
شاخ شمیران: روشی که تیم رسانه ای دولت پیش از انتخابات ۹۶ و بعد از مشت و لگدهای کارگران معدن یورت در پیش گرفته، دروغ و ادعاهای بزرگ برای به حاشیه بردن عملکرد دولت است.
نقوی‌حسینی خبر داد:
شاخ شمیران: سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از برگزاری جلسات ویژه مجلس و وزارت امورخارجه برای پیگیری وضعیت دیپلمات‌‌‌های ربوده شده خبر داد.
شاخ شمیران:پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.
با شرکت در دوره آموزش مجازی؛
شاخ شمیران:دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.
«رئیسی» در اولین همایش ستاد مردمی:
شاخ شمیران:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
شاخ شمیران: اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع «اجتماعی» که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می‌شود به پایان رسید.
شاخ شمیران:جهانگیری امروز گفت: به خاطر سیلی خوردن فلان پیرزن از مامور شهرداری خیلی ناراحت شدم! این در حالی است که فرمانداران دولت تدبیر و امید که عمدتا از حزب متبوع او (کارگزاران) هستند، چندین نفر را از مردم در همین دولت کتک زده اند که جهانگیری هیچ واکنشی نشان نداده است.
شاخ شمیران:سید ابراهيم رئیسی در گفت‌وگوی ویژه خبری قسمت های از برنامه ها خود را برای مردم تشریح کرد.
بیانیه رسمی حجت‌الاسلام رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری
شاخ شمیران:حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بیانیه رسمی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: مسئولیت دینی، ملی و انقلابی خود را حضور در صحنه یافته‌ام و این حضور فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی رایج است.
واکنش نماینده کردستان به سفر رئیس دولت به سنندج؛
شاخ شمیران:نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور آراء قاطع مردم کردستان در سال ۹۲ را با سفرهای چند ساعته کم ثمر پاسخ داده و حتی حرف نمایندگان مردم را هم نشنیده است.
روحانی در پیام نوروزی آغاز سال ۹۶: ‏
شاخ شمیران: رئیس‌جمهور با بیان اینکه رشد قابل ملاحظه صنعتی ‏و تولید دو برابری برخی محصولات دست یافتیم و ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و غیر فعال، ‏فعال شدند، گفت: فضای مجازی باید برای مردم فضای امن باشد، اما نباید فضای امنیتی باشد
شاخ شمیران:شکار بالگردهای چند میلیون دلاری با یک یا چند مین جهنده صیاد که قیمتی ده‌ها برابر کمتر از بالگردها دارند، بسیار کم‌هزینه‌ و کم‌زحمت‌ است و این یعنی سورپرایز سپاه پاسداران برای بالگردهای مهاجم چند میلیون دلاری.
هفته پانزدهم لیگ برتر
شاخ شمیران:دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه‌جامگان با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید تا سرخ‌پوشان تهرانی به عنوان قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر دست پیدا کنند.

صفحه‌ها