شاخ شمیران:طی سالهای اخیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه به بلای خانمان سوز افراط‌گرایی دچار بوده‌اند چرا که دنیای استکبار با هدف مستهلک کردن توان جهان اسلام، در صدد بازآفرینی جنگ‌های مذهبی سی‌ساله در میان مسلمانان برآمد.
در جلسه امروز هیئت دولت؛
شاخ شمیران: در جلسه امروز هیئت دولت استانداران ۷ استان کشور مشخص شدند.
رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
شاخ شمیران: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع
با حکم معاون امور استان‌ها/
شاخ شمیران: حمید رضا زندی در حکمی به عنوان مدیرکل فضای مجازی معاونت استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شاخ شمیران:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدامات متقابل ایران نسبت به مصوبه ضدایرانی آمریکا میان قوای سه‌گانه توافق شده و دولت طبق قانون ملزم به پاسخ متناسب با عهدشکنی آمریکاست.
روحانی در جشنواره عمران سلامت:
شاخ شمیران:رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزارت دفاع سازنده موشک های راهبردی است، گفت:‌ سازنده موشک های که مرکز تروریست ها را هدف قرار داد
تاکتیک فرار روحانی از شکست ها و چسبیدن به پیروزی ها؛
شاخ شمیران: روشی که تیم رسانه ای دولت پیش از انتخابات ۹۶ و بعد از مشت و لگدهای کارگران معدن یورت در پیش گرفته، دروغ و ادعاهای بزرگ برای به حاشیه بردن عملکرد دولت است.
نقوی‌حسینی خبر داد:
شاخ شمیران: سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از برگزاری جلسات ویژه مجلس و وزارت امورخارجه برای پیگیری وضعیت دیپلمات‌‌‌های ربوده شده خبر داد.
شاخ شمیران:پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.
با شرکت در دوره آموزش مجازی؛
شاخ شمیران:دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.
«رئیسی» در اولین همایش ستاد مردمی:
شاخ شمیران:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
شاخ شمیران: اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع «اجتماعی» که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می‌شود به پایان رسید.
شاخ شمیران:جهانگیری امروز گفت: به خاطر سیلی خوردن فلان پیرزن از مامور شهرداری خیلی ناراحت شدم! این در حالی است که فرمانداران دولت تدبیر و امید که عمدتا از حزب متبوع او (کارگزاران) هستند، چندین نفر را از مردم در همین دولت کتک زده اند که جهانگیری هیچ واکنشی نشان نداده است.
شاخ شمیران:سید ابراهيم رئیسی در گفت‌وگوی ویژه خبری قسمت های از برنامه ها خود را برای مردم تشریح کرد.
بیانیه رسمی حجت‌الاسلام رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری
شاخ شمیران:حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بیانیه رسمی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: مسئولیت دینی، ملی و انقلابی خود را حضور در صحنه یافته‌ام و این حضور فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی رایج است.

صفحه‌ها