با شرکت در دوره آموزش مجازی؛
شاخ شمیران:دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.
«رئیسی» در اولین همایش ستاد مردمی:
شاخ شمیران:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.
شاخ شمیران: اولین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع «اجتماعی» که به طور زنده از شبکه اول، شبکه خبر و رادیو ایران پخش می‌شود به پایان رسید.
شاخ شمیران:جهانگیری امروز گفت: به خاطر سیلی خوردن فلان پیرزن از مامور شهرداری خیلی ناراحت شدم! این در حالی است که فرمانداران دولت تدبیر و امید که عمدتا از حزب متبوع او (کارگزاران) هستند، چندین نفر را از مردم در همین دولت کتک زده اند که جهانگیری هیچ واکنشی نشان نداده است.
شاخ شمیران:سید ابراهيم رئیسی در گفت‌وگوی ویژه خبری قسمت های از برنامه ها خود را برای مردم تشریح کرد.
بیانیه رسمی حجت‌الاسلام رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری
شاخ شمیران:حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در بیانیه رسمی برای ورود به انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: مسئولیت دینی، ملی و انقلابی خود را حضور در صحنه یافته‌ام و این حضور فارغ از گروه‌بندی‌های سیاسی رایج است.
واکنش نماینده کردستان به سفر رئیس دولت به سنندج؛
شاخ شمیران:نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور آراء قاطع مردم کردستان در سال ۹۲ را با سفرهای چند ساعته کم ثمر پاسخ داده و حتی حرف نمایندگان مردم را هم نشنیده است.
روحانی در پیام نوروزی آغاز سال ۹۶: ‏
شاخ شمیران: رئیس‌جمهور با بیان اینکه رشد قابل ملاحظه صنعتی ‏و تولید دو برابری برخی محصولات دست یافتیم و ۲۴ هزار واحد صنعتی نیمه تمام و غیر فعال، ‏فعال شدند، گفت: فضای مجازی باید برای مردم فضای امن باشد، اما نباید فضای امنیتی باشد
شاخ شمیران:شکار بالگردهای چند میلیون دلاری با یک یا چند مین جهنده صیاد که قیمتی ده‌ها برابر کمتر از بالگردها دارند، بسیار کم‌هزینه‌ و کم‌زحمت‌ است و این یعنی سورپرایز سپاه پاسداران برای بالگردهای مهاجم چند میلیون دلاری.
هفته پانزدهم لیگ برتر
شاخ شمیران:دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه‌جامگان با برتری شاگردان برانکو به پایان رسید تا سرخ‌پوشان تهرانی به عنوان قهرمانی در نیم فصل لیگ برتر دست پیدا کنند.
مشاور معاون رئیس دومای روسیه در گفتگو با مهر:
شاخ شمیران:«رجب صفراف» با تشریح اهمیت اتحاد ایران و روسیه، این اتحاد را بسیار مهم دانسته و تاکید کرد حلب فقط یک شهر سوریه نیست و سرنوشت دنیا را تعیین می کند.
شاخ شمیران:رییس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد : در شرایط امروز منطقه هر چه روابط با دوستان و کشورها نزدیک تر باشد و مشورت ها بیشتر و برنامه ریزی ها دقیق تر باشد در برابر معضلات بهتر ایستادگی می کنیم.
شاخ شمیران:درپی شنیده شدن صدای شلیک سامانه های پدافندی در تهران روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) ارتش بیانیه‌ای صادر کرد.
رهبر انقلاب در دیدار سیدعمار حکیم:
شاخ شمیران:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رئیس تحالف ملی شیعیان عراق و اعضای اصلی این ائتلاف تأکید کردند: آمریکایی‌ها همواره با اقتدار کشورهای اسلامی از جمله عراق مخالفند و هیچگاه نباید فریب ظاهرسازی‌ها و لبخندهای آنها را خورد.
سخنگوی قوه قضاییه اعلام کرد:
شاخ شمیران:سخنگوی قوه قضاییه گفت: سازمان بازرسی کل کشور بیش از ۱۵۰۰ مورد لیست تهیه کرده است که حقوق بالا داشته‌اند و هم‌اکنون در حال تحقیق و بررسی است.

صفحه‌ها