بیانیه مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه در پی انتشار شایعات اخیر:
شاخ شمیران:در پی انتشار برخی شایعات واهی در فضای مجازی و نسبت دادن این ادعاهای کذب به مسئولان عالی دستگاه قضا، مرکز حفاظت و اطلاعات کل قوه قضائیه با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد شایعات و نامه‌های مجعول، ناشیانه و کذب منتسب به این مرکز اعلام کرد: اسناد ادعایی مذکور، صد در صد کذب و واهی است و علائم کذب بودن آن از همان ظاهر نامه‌ها هم هویدا است.
فلاحت پیشه در خصوص نقش طالبانی در عراق:
شاخ شمیران:عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: جلال طالبانی بعد از سال ۲۰۰۳ همواره با بارزانی در خصوص جدایی اقلیم کردستان، درگیر بود.
روحانی در آغاز سال تحصیلی:
شاخ شمیران: برجام پیروزی اخلاقی ما بود/ 10 ترامپ دیگر هم نمی‌تواند منافع ایران در برجام را از بین ببرد رئیس‌ جمهور گفت:‌ ما در مذاکرات هسته‌ای و در توافق برجام به موارد و منافع غیرقابل بازگشت رسیدیم که هیچکس نمی‌تواند آنها را بازگرداند نه آقای ترامپ نه 10 تا ترامپ دیگر، این‌ها غیرقابل بازگشت هستند.
واکاوی هدف ترامپ از شلوغ کاری در قبال ایران:
شاخ شمیران: هدف ترامپ پاره کردن برجام نیست؛ هدف ترامپ این است که در بازه‌ی شصت روزه با شمشیر تحریم، مذاکرات مجدد درباره برجام یا مذاکرات جدیدی با ایران برای یک رقم زدن یک برجام دیگر را به نتیجه برساند.
شاخ شمیران:طی سالهای اخیر کشورهای اسلامی منطقه خاورمیانه به بلای خانمان سوز افراط‌گرایی دچار بوده‌اند چرا که دنیای استکبار با هدف مستهلک کردن توان جهان اسلام، در صدد بازآفرینی جنگ‌های مذهبی سی‌ساله در میان مسلمانان برآمد.
در جلسه امروز هیئت دولت؛
شاخ شمیران: در جلسه امروز هیئت دولت استانداران ۷ استان کشور مشخص شدند.
رهبر انقلاب در ابتدای جلسه درس خارج فقه:
شاخ شمیران: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز در ابتدای جلسه درس خارج فقه با اشاره به حوادث فاجعه‌آمیز میانمار، از سکوت و بی‌عملی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال این فجایع
با حکم معاون امور استان‌ها/
شاخ شمیران: حمید رضا زندی در حکمی به عنوان مدیرکل فضای مجازی معاونت استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
شاخ شمیران:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اقدامات متقابل ایران نسبت به مصوبه ضدایرانی آمریکا میان قوای سه‌گانه توافق شده و دولت طبق قانون ملزم به پاسخ متناسب با عهدشکنی آمریکاست.
روحانی در جشنواره عمران سلامت:
شاخ شمیران:رئیس‌جمهور با بیان اینکه وزارت دفاع سازنده موشک های راهبردی است، گفت:‌ سازنده موشک های که مرکز تروریست ها را هدف قرار داد
تاکتیک فرار روحانی از شکست ها و چسبیدن به پیروزی ها؛
شاخ شمیران: روشی که تیم رسانه ای دولت پیش از انتخابات ۹۶ و بعد از مشت و لگدهای کارگران معدن یورت در پیش گرفته، دروغ و ادعاهای بزرگ برای به حاشیه بردن عملکرد دولت است.
نقوی‌حسینی خبر داد:
شاخ شمیران: سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از برگزاری جلسات ویژه مجلس و وزارت امورخارجه برای پیگیری وضعیت دیپلمات‌‌‌های ربوده شده خبر داد.
شاخ شمیران:پیش ثبت نام دوره آموزش مجازی شهید آوینی همزمان با سالروز شهادت سید مرتضی آوینی و مصادف با روز هنر انقلاب اسلامی آغاز گردید.
با شرکت در دوره آموزش مجازی؛
شاخ شمیران:دوره آموزش مجازی برنامه نویسی تلفن همراه (اندروید) شهید آوینی به صورت مجازی و رایگان در سراسر کشور با ثبت نام تا 15 اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.
«رئیسی» در اولین همایش ستاد مردمی:
شاخ شمیران:کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه امروز 30 درصد از جوانان ما بیکارند گفت: شرایط فعلی نیازمند یک تحول جدی در مدیریت اجرایی کشور است.

صفحه‌ها