روحانی کُرد اهل سنت:
شاخ شمیران: همه پرسی کردستان موجب تجذیه کشور عراق و تضعیف مسلمانان این کشور می شود و این همان چیزی است که اسرائیل و غربی ها در پیشبرد منافع ضد اسلامی خود به دنبال آن هستند.
نماینده قصرشیرین، گیلان غرب و سرپل ذهاب در مجلس:
شاخ شمیران: نماینده مردم قصرشیرین،گیلان غرب وسرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی تعطیلی پروژه عمرانی در کرمانشاه را بی انصافی در حق مردم این منطقه دانست.
در کرمانشاه انجام شد؛
شاخ شمیران: همزمان با روز عرفه، پیکر 34 لاله خونین گمنام از دوران دفاع مقدس بر روی دستان مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد.
گزارش تصویری /
شاخ شمیران: مدیر و پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) از مددجویان تحت پوشش این نهاد به همراه طرح های اشتغال زایی و واحدهای در دست ساخت برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) بازدید به عمل آوردند.
شاخ شمیران:مسئولین این استان چند ماه قبل از آماده بهره برداری شدن، حرکت لوکوموتیو ریل گذار را به عنوان افتتاح راه آهن اعلام کردند.
چاله مشاوره های غلط ؛
شاخ شمیران:آنطور که مشخص است مشاوره های غلط به مدیران ارشد کرمانشاه موجب شد تا اقدام عجیب رونمایی عجله ای از ورود یک قطار آزمایشی به نام مدیران ارشد کرمانشاه به ثبت برسد.
شاخ شمیران: شهاب نادری نماینده محترم اورامانات طی پیامی سالروز عملیات مرصاد و روز ملی کرمانشاه را تبریک گفتند
نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی:
شاخ شمیران:نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان سنقر با مشکلات عدیده ای روبرو است و دولت هنوز طلب گندمکاران را نداده است.
سرکشی از دستاوردهای آبی مشترک ۳ دولت اخیر/
شاخ شمیران: معاون اول رئیس جمهور در سفری یک روزه به کرمانشاه از سد آبگیری شده جامیشان در سنقر و سد زمکان در دالاهو بازدید کرد.
مدیر مسئول نشریه نقد حال:
شاخ شمیران:مدیر مسئول نشریه نقد حال گفت: عدم دعوت از رسانه ها و برخورد گزینشی با خبرنگاران از سوی مدیریت ارشد کرمانشاه برای پنهان کردن حقایق و نشانه عدم اطمینان و اعتماد مدیریت استان به خودشان است.
در بازدید از راه آهن کرمانشاه مطرح شد؛
شاخ شمیران:مقامات دولت دربازدیدبدون حضورخبرنگاران کرمانشاه، بانادیده گرفتن وعده‌های قبلی افتتاح راه آهن کرمانشاه گفتند:این طرح دردولت بعدافتتاح می‌شود اماامکان استفاده ازقطارتاپایان سال نیست.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: فرمانده کل سپاه پاسداران در سفری دو روزه به کرمانشاه از پروژه های سازندگی و دستاوردهای دفاعی امنیتی سپاه در غرب کشور بازدید کرد
فرمانده سپاه پاسداران:
شاخ شمیران: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احیاء پروژه های تعطیل شده سامانه گرمسیری انتقال آب در غرب توسط قرارگاه های سازندگی سپاه در شرایطی بود که به دلیل شرایط امنیتی منطقه هیچ پیمانکاری حاضر به فعالیت نبود.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در جمع خبرنگاران؛
شاخ شمیران: شهاب نادری: روزه سکوت گرفتن در مجلس نمی تواند مشکلات مردم منطقه را حل کند.
شاخ شمیران: یک مقام آگاه امنیتی گفت: هیچ درگیری در مرزهای غربی کشور با عناصر تروریستی رخ نداده است و تحرکات لجستیکی نظامی کشور طبق روال معمول برای تضمین امنیت ایران اسلامی است.

صفحه‌ها