گزارش مشروح از سفر استاندار کرمانشاه به ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران:هوشنگ بازوند، استاندار کرمانشاه پیش از ظهر امروز به منظور بازدید از چند پروژه به شهرستان ثلاث باباجانی سفر کرد و در جلسه شورای اداری نیز حضور یافت.
مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا مطرح کرد:
شاخ شمیران: دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با انتقاد از افتتاح نمایشی راه آهن غرب و کندی سامانه انتقال آب گرمسیری از استاندار جدید کرمانشاه خواستار ایجاد تحول شد.
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه خبرداد:
شاخ شمیران: مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه پنجمین استان آلوده به تب مالت در کشور است و در راستای مقابله با این بیماری ۱۲۰۰ دام مبتلا در استان را کشتار کرده‌ایم.
استاندار کرمانشاه:
شاخ شمیران: استاندار کرمانشاه گفت: برای تولید ثروت و سرمایه گذاری در استان کرمانشاه باید از مدیران انقلابی استفاده کرد.
شاخ شمیران: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست سال جاری 443 میلیون و 588 هزار و 307 دلار کالا با وزن یک میلیون و 308 هزار و 208 تن در گمرکات کرمانشاه، خسروی، پرویزخان و پاوه اظهار و صادر شده است.
شاخ شمیران: مراسم صبحگاه مشترک یگان‌های انتظامی در قرارگاه فرماندهی نیروی انتظامی استان کرمانشاه برگزار شد.
روحانی کُرد اهل سنت:
شاخ شمیران: همه پرسی کردستان موجب تجذیه کشور عراق و تضعیف مسلمانان این کشور می شود و این همان چیزی است که اسرائیل و غربی ها در پیشبرد منافع ضد اسلامی خود به دنبال آن هستند.
نماینده قصرشیرین، گیلان غرب و سرپل ذهاب در مجلس:
شاخ شمیران: نماینده مردم قصرشیرین،گیلان غرب وسرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی تعطیلی پروژه عمرانی در کرمانشاه را بی انصافی در حق مردم این منطقه دانست.
در کرمانشاه انجام شد؛
شاخ شمیران: همزمان با روز عرفه، پیکر 34 لاله خونین گمنام از دوران دفاع مقدس بر روی دستان مردم شهید پرور کرمانشاه تشییع شد.
گزارش تصویری /
شاخ شمیران: مدیر و پرسنل کمیته امداد امام خمینی (ره) از مددجویان تحت پوشش این نهاد به همراه طرح های اشتغال زایی و واحدهای در دست ساخت برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) بازدید به عمل آوردند.
شاخ شمیران:مسئولین این استان چند ماه قبل از آماده بهره برداری شدن، حرکت لوکوموتیو ریل گذار را به عنوان افتتاح راه آهن اعلام کردند.
چاله مشاوره های غلط ؛
شاخ شمیران:آنطور که مشخص است مشاوره های غلط به مدیران ارشد کرمانشاه موجب شد تا اقدام عجیب رونمایی عجله ای از ورود یک قطار آزمایشی به نام مدیران ارشد کرمانشاه به ثبت برسد.
شاخ شمیران: شهاب نادری نماینده محترم اورامانات طی پیامی سالروز عملیات مرصاد و روز ملی کرمانشاه را تبریک گفتند
نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی:
شاخ شمیران:نماینده مردم شهرستان سنقر در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان سنقر با مشکلات عدیده ای روبرو است و دولت هنوز طلب گندمکاران را نداده است.
سرکشی از دستاوردهای آبی مشترک ۳ دولت اخیر/
شاخ شمیران: معاون اول رئیس جمهور در سفری یک روزه به کرمانشاه از سد آبگیری شده جامیشان در سنقر و سد زمکان در دالاهو بازدید کرد.

صفحه‌ها