دبیر شورای روحانیت روانسر:
شاخ شمیران:دبیر شورای روحانیت روانسر گفت: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.
نگاهی به دستاورد های سفر دولتی ها به کرمانشاه در سال اقتصاد مقاومتی(۱)
شاخ شمیران: هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.
شاخ شمیران: به مناسبت ميلاد پيامبر رحمت و مهرباني و هفته وحدت ، جشن ميلاد در مدارس آموزش و پرورش منطقه نوسود با شكوه خاص برگزار گرديد.
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد:
شاخ شمیران: فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کاهش 14درصدي وقوع سرقت و افزايش 100درصدي کشفيات در آذر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
شاخ شمیران: رقابتهای تنیس روی میز بانوان کشور که از دیروز (چهارشنبه) در مجتمع امام حسن مجتبی(ع) شهرستان صحنه آغاز شده تا سوم دی ادامه دارد .
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:
شاخ شمیران: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ابعاد این ترور سیاسی یک ابعاد کاملا وسیع بین المللی است که آمریکا و غرب درآن قراردارند و هدف آنها این است که شکست حلب را با این نوع ترورها جبران و تحت الشعاع قرار بدهند.
علمای شاخص اهل سنت کرمانشاه خواستار شدند:
شاخ شمیران: علمای شاخص اهل سنت استان کرمانشاه وقایع دانشگاه رازی را محکوم کردند.
فرافکنی دانشگاه رازی از برگزاری مراسم هتاکی به دین و توصیف داستانهای جنسی:
شاخ شمیران: معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: اینها آمدند که طنز بگویند و غزل بخوانند اما بنا به دلایلی حرمت جلسه را نگاه نداشتند و اعلام می کنم اراجیفی را به زبان رانده که خارج از شان دانشگاه بود.
در سایه تداوم غفلت از تحرکات مشکوک معاونت فرهنگی دانشگاه رازی؛
شاخ شمیران:دانشگاه رازی کرمانشاه (به محوریت معاونت فرهنگی) به بهانه های مختلف اقدامات هنجار شکن و ضد اخلاقی در محیط دانشگاه را گسترش داده و فضایی سخیف را دامن می زند.
شاخ شمیران: فرمانده پلیس راه اسلام آباد- پلدختر گفت: برخورد سواری پژو ۴۰۵ با یک دستگاه تریلی در محور حمیل به اسلام آبادغرب ۲ کشته و زخمی برجای گذاشت
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست سرپلذهاب خبر داد:
شاخ شمیران:رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان سرپلذهاب گفت: شکار غیرمجاز گونه های مختلف حیوانات نسل آنها را منقرض خواهد کرد لذا برخورد با متخلفین در دستورکار یگان حفاظت از محیط زیست شهرستان قرار دارد.
شاخ شمیران: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشف محموله جاسازی شده تلفن همراه قاچاق به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد.
برگزاری جشن بزرگ میلاد پیامبر (ص) در جوانرود؛
شاخ شمیران: به همت کمیته بزرگداشت هفته وحدت ، جشن بزرگ میلاد پیامبر اعظم(ص) با حضور مسئولین و مهمانانی از استان کرمانشاه و کردستان در شهرستان جوانرود برگزار شد.
یک دانشجو و پژوهشگرمسائل اجتماعی:
شاخ شمیران: ، بهمن کریمی : از مهمترین وظایف خانواده اجتماعی کردن نسل آینده جزء بدیهی‌ترین و اساسی‌ترین وظایف خانواده است و روابط بین والدین و فرزند، از هم پاشیدگی خانواده و فقدان نظم و تعادل در خانواده، سست شدن عقاید مذهبی و اخلاقی در لغزش نوجوانان نقش مهمی دارد.
فرمانده انتظامی كنگاور خبر داد:
شاخ شمیران: فرمانده انتظامي شهرستان كنگاور از کشف سه تن چسب قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

صفحه‌ها