شاخ شمیران: همایش بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی و قالیباف در کرمانشاه برگزار شد.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: سخنرانی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در کرمانشا هبا حضور گسترده مردم در حال برگزاری است.
شاخ شمیران:کاندیدای دور دوازدهم ریاست جمهوری، وضع موجود در کشور را متناسب با امکانات، ثروت، نیروی انسانی جوان و خلاق و منابع خدادادی موجود ندانست و گفت: این زیبنده دولت اسلامی نیست.
شهردار تازه آباد؛
شاخ شمیران: فرهاد حبیبی گفت : شهرداری تازه آباد در راستای ادامه ارائه خدمات به شهروندان شهر تازه آباد امکانات جدیدی برای پارک ها و اماکن تهیه و در روزه های آتی ان شاء الله نصب خواهد کرد.
سرلشکر صفوی از عملیاتی شدن دستور رهبر انقلاب خبر داد:
شاخ شمیران:مشاور و دستیار عالی فرمانده کل قوا گفت: این خبر خوشی برای جوانان کرمانشاه خواهد بود که با افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب، مرهمی بر نرخ بالای بیکاری کرمانشاه گذاشته خواهد شد.
صوت | بشنوید
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
در جریان سفر معاون روحانی به کرمانشاه؛
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
امام جمعه ثلاث ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت : دین اسلام دینی روشن و آشکاری است که مردم را به راه راست هدایت می کند اما متاسفانه عده ای اسلام نما اسلام را به میل خود تفسیر می کنند .
شاخ شمیران: دمای هوا در شرایط فعلی در شهرستان ثلاث باباجانی با ثبت منفی 8 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان کرمانشاه است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: سید امیر حسینی گفت : 100 بسته غذایی و بهداشتی شامل مواد خوراکی وبهداشتی است به۱۰۰خانواری که کودکان زیر شش سال و سوء تغذیه دارند تقسیم شد.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد:
شاخ شمیران:عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان اجرایی شده و عیدی نظام در عید انقلاب به مردم است که براساس آن تمام مدت حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی به عنوان ایثارگری محاسبه می‌شود.
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت .
شهرام ناظری:
شاخ شمیران: شهرام ناظری به پخش آثارش در صدا و سیما بدون دادن حق و حقوش و بدون اینکه قراردادی به وی داشته باشند اعتراض کرد.
اسطوره کشتی جهان:
شاخ شمیران: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
با صدور بیانیه ای؛
شاخ شمیران: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.

صفحه‌ها