شاخ شمیران:در پی بارش های اخیر در روستای بوستان آباد منطقه محروم و صعب العبور دول دره سیلاب سنگ و صخره ها موجب از بین رفتن تنها پل ارتباطی این روستا با روستاهای همجوار شد.
شاخ شمیران: از روز گذشته کانال های دیجیتال تلویزیون در شهرستان ثلاث باباجانی دچار مشکل شده است و مردم نمی توانند برنامه های تلویزیونی را مشاهده کنند.
رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه:
شاخ شمیران:رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه ابراز امیدواری کرد باپیگیری های انجام شده شیخ‌صله حداکثر تا هفته آینده بازگشایی شود.
شاخ شمیران: فرماندار قصرشیرین از معرفی یک هزار و 170 واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله 7.3 دهم ریشتری برای دریافت تسهیلات بازسازی به بانک های عامل این شهرستان خبر داد.
گزارش تصویری /
شاخ شمیران:سعید جلیلی در روز دوم سفر به کرمانشاه از مناطق صفر مرزی و بازارچه های مرزی(ثلاث باباجانی،ازگله،شیخ صالح)و محروم کرمانشاه بازدید کردند. در این سفر کوله بران و صادر کنندگان محلی مشکلات خود را با سعید جلیلی در میان گذاشتند.
نماینده مردم اورامانات در مجلس:
شاخ شمیران:نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت: قانون این اجازه را به هیئت رئیسه نمی‌دهد که از مطرح شدن سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور جلوگیری کند.
مدیرکل کمیته امداد کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران: مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: 2 هزار و 600 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد در مناطق زلزله زده ساخته می شود و هم اکنون ساخت 500 واحد آغاز شده است.
شاخ شمیران:دولت عراق به تجار ایرانی ۷۲ ساعت مهلت داد نسبت به مبادله کالا‌ها دربازارچه ها‌ی مرزی ایران و عراق اقدام کنند.
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه خبر داد:
شاخ شمیران:رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: بسته شدن مرزهای شیخ صالح و شوشمی اقدام یک‌جانبه دولت عراق بوده و از قبل هیچگونه هماهنگی با کشور ما نشده است.
شاخ شمیران:سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل اعلام کرد که شماری از مرزهای غیررسمی عراق با جمهوری اسلامی ایران به دستور بغداد تعطیل شدند.
به مناسبت دهه فجر صورت می‌گیرد؛
شاخ شمیران: سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی از ارائه خدمات رایگان دامپزشکی در روستاهای مرزی این شهرستان خبر داد.
شاخ شمیران:معاون فرماندار جوانرود از آغاز فعالیت کمیته های 10 گانه خدمات سفر دراین شهرستان خبرداد.
گفت و گو با اولین خبرنگاری که از سرپلذهاب اخبار زلزله را مخابره کرد؛
شاخ شمیران: اولین خبرنگاری که در شهر سرپلذهاب خبر زلزله ویرانگر را مخابره کرد، می گوید که خودش روزهاست به همراه خانواده در چادر زندگی می کند.

صفحه‌ها