در ثلاث باباجانی؛
دیشب بر اثر واژگونی خودرو نیروی انتظامی به ته دره در شهرستان ثلاث باباجانی ۴ نفر از پرسنل نیروی انتظامی شهید و زخمی شدند .
صوت | بشنوید
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
در جریان سفر معاون روحانی به کرمانشاه؛
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
امام جمعه ثلاث ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت : دین اسلام دینی روشن و آشکاری است که مردم را به راه راست هدایت می کند اما متاسفانه عده ای اسلام نما اسلام را به میل خود تفسیر می کنند .
شاخ شمیران: دمای هوا در شرایط فعلی در شهرستان ثلاث باباجانی با ثبت منفی 8 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان کرمانشاه است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: سید امیر حسینی گفت : 100 بسته غذایی و بهداشتی شامل مواد خوراکی وبهداشتی است به۱۰۰خانواری که کودکان زیر شش سال و سوء تغذیه دارند تقسیم شد.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد:
شاخ شمیران:عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان اجرایی شده و عیدی نظام در عید انقلاب به مردم است که براساس آن تمام مدت حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی به عنوان ایثارگری محاسبه می‌شود.
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت .
شهرام ناظری:
شاخ شمیران: شهرام ناظری به پخش آثارش در صدا و سیما بدون دادن حق و حقوش و بدون اینکه قراردادی به وی داشته باشند اعتراض کرد.
اسطوره کشتی جهان:
شاخ شمیران: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
با صدور بیانیه ای؛
شاخ شمیران: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.
شهاب نادری در بازدید از پروژه گرمسیری ؛
شاخ شمیران: شهاب نادری از پروژه گرمسیری در روستای قالیچه دیدار و از نزدیک با مسئولین اجرای این پروژه به بحث و تبادل نظر پرداخت .
دبیر شورای روحانیت روانسر:
شاخ شمیران:دبیر شورای روحانیت روانسر گفت: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.
نگاهی به دستاورد های سفر دولتی ها به کرمانشاه در سال اقتصاد مقاومتی(۱)
شاخ شمیران: هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.
شاخ شمیران: به مناسبت ميلاد پيامبر رحمت و مهرباني و هفته وحدت ، جشن ميلاد در مدارس آموزش و پرورش منطقه نوسود با شكوه خاص برگزار گرديد.

صفحه‌ها