گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: فرمانده کل سپاه پاسداران در سفری دو روزه به کرمانشاه از پروژه های سازندگی و دستاوردهای دفاعی امنیتی سپاه در غرب کشور بازدید کرد
فرمانده سپاه پاسداران:
شاخ شمیران: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احیاء پروژه های تعطیل شده سامانه گرمسیری انتقال آب در غرب توسط قرارگاه های سازندگی سپاه در شرایطی بود که به دلیل شرایط امنیتی منطقه هیچ پیمانکاری حاضر به فعالیت نبود.
نماینده مردم پاوه و اورامانات در جمع خبرنگاران؛
شاخ شمیران: شهاب نادری: روزه سکوت گرفتن در مجلس نمی تواند مشکلات مردم منطقه را حل کند.
شاخ شمیران: یک مقام آگاه امنیتی گفت: هیچ درگیری در مرزهای غربی کشور با عناصر تروریستی رخ نداده است و تحرکات لجستیکی نظامی کشور طبق روال معمول برای تضمین امنیت ایران اسلامی است.
شاخ شمیران: همایش بزرگ حامیان سید ابراهیم رئیسی و قالیباف در کرمانشاه برگزار شد.
گزارش تصویری؛
شاخ شمیران: سخنرانی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در کرمانشا هبا حضور گسترده مردم در حال برگزاری است.
شاخ شمیران:کاندیدای دور دوازدهم ریاست جمهوری، وضع موجود در کشور را متناسب با امکانات، ثروت، نیروی انسانی جوان و خلاق و منابع خدادادی موجود ندانست و گفت: این زیبنده دولت اسلامی نیست.
سرلشکر صفوی از عملیاتی شدن دستور رهبر انقلاب خبر داد:
شاخ شمیران:مشاور و دستیار عالی فرمانده کل قوا گفت: این خبر خوشی برای جوانان کرمانشاه خواهد بود که با افتتاح سامانه گرمسیری انتقال آب، مرهمی بر نرخ بالای بیکاری کرمانشاه گذاشته خواهد شد.
صوت | بشنوید
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
در جریان سفر معاون روحانی به کرمانشاه؛
شاخ شمیران:برخی از دانش آموختگان بیکار استان کرمانشاه در جریان سفر معاون رئیس جمهور به این استان نسبت به وضعیت بحرانی اشتغال به نماینده دولت اعتراض کردند.
امام جمعه ثلاث ثلاث باباجانی ؛
شاخ شمیران:ملا احمد شیخی گفت : دین اسلام دینی روشن و آشکاری است که مردم را به راه راست هدایت می کند اما متاسفانه عده ای اسلام نما اسلام را به میل خود تفسیر می کنند .
شاخ شمیران: دمای هوا در شرایط فعلی در شهرستان ثلاث باباجانی با ثبت منفی 8 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان کرمانشاه است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: سید امیر حسینی گفت : 100 بسته غذایی و بهداشتی شامل مواد خوراکی وبهداشتی است به۱۰۰خانواری که کودکان زیر شش سال و سوء تغذیه دارند تقسیم شد.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد:
شاخ شمیران:عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان اجرایی شده و عیدی نظام در عید انقلاب به مردم است که براساس آن تمام مدت حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی به عنوان ایثارگری محاسبه می‌شود.
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت .

صفحه‌ها