شاخ شمیران: دمای هوا در شرایط فعلی در شهرستان ثلاث باباجانی با ثبت منفی 8 درجه زیر صفر سردترین شهرستان استان کرمانشاه است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) ثلاث باباجانی؛
شاخ شمیران: سید امیر حسینی گفت : 100 بسته غذایی و بهداشتی شامل مواد خوراکی وبهداشتی است به۱۰۰خانواری که کودکان زیر شش سال و سوء تغذیه دارند تقسیم شد.
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد:
شاخ شمیران:عضو سابق کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: سند راهبردی خدمات‌رسانی به رزمندگان اجرایی شده و عیدی نظام در عید انقلاب به مردم است که براساس آن تمام مدت حضور کارکنان دولت در مناطق عملیاتی به عنوان ایثارگری محاسبه می‌شود.
شاخ شمیران: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر را تبریک گفت .
شهرام ناظری:
شاخ شمیران: شهرام ناظری به پخش آثارش در صدا و سیما بدون دادن حق و حقوش و بدون اینکه قراردادی به وی داشته باشند اعتراض کرد.
اسطوره کشتی جهان:
شاخ شمیران: رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: تشکیل گروه هایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در کرمانشاه که هدف و راهشان مشخص است می تواند به حل بسیاری از مشکلات استان کمک کند.
با صدور بیانیه ای؛
شاخ شمیران: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کرمانشاه اعلام موجودیت کرد.
شهاب نادری در بازدید از پروژه گرمسیری ؛
شاخ شمیران: شهاب نادری از پروژه گرمسیری در روستای قالیچه دیدار و از نزدیک با مسئولین اجرای این پروژه به بحث و تبادل نظر پرداخت .
دبیر شورای روحانیت روانسر:
شاخ شمیران:دبیر شورای روحانیت روانسر گفت: بی شک هیچ کوتاهی و قصوری از جانب هیچ مسئولی قابل قبول نمی باشد و ما هم به نوبه خود حامی نماینده مردم اورامانات تا تحقق اصلی ترین نیازهای مردم هستیم و از وی حمایت می کنم.
نگاهی به دستاورد های سفر دولتی ها به کرمانشاه در سال اقتصاد مقاومتی(۱)
شاخ شمیران: هزینه ها از جیب استان بی پول کرمانشاه برای مقامات خوش خوراک و خوش هزینه دولت یازدهم که برخی از آنها به گرفتن حقوقهای نجومی و خوردن شیشلیک مشهور شده اند فقط به سفر روحانی محدود نمی شود.
شاخ شمیران: به مناسبت ميلاد پيامبر رحمت و مهرباني و هفته وحدت ، جشن ميلاد در مدارس آموزش و پرورش منطقه نوسود با شكوه خاص برگزار گرديد.
فرمانده انتظامی سنقروکلیایی خبر داد:
شاخ شمیران: فرمانده انتظامی شهرستان سنقروکلیایی از کاهش 14درصدي وقوع سرقت و افزايش 100درصدي کشفيات در آذر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
شاخ شمیران: رقابتهای تنیس روی میز بانوان کشور که از دیروز (چهارشنبه) در مجتمع امام حسن مجتبی(ع) شهرستان صحنه آغاز شده تا سوم دی ادامه دارد .
کارشناس مسائل غرب آسیا در گفتگو با مرصاد مطرح کرد:
شاخ شمیران: کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ابعاد این ترور سیاسی یک ابعاد کاملا وسیع بین المللی است که آمریکا و غرب درآن قراردارند و هدف آنها این است که شکست حلب را با این نوع ترورها جبران و تحت الشعاع قرار بدهند.
علمای شاخص اهل سنت کرمانشاه خواستار شدند:
شاخ شمیران: علمای شاخص اهل سنت استان کرمانشاه وقایع دانشگاه رازی را محکوم کردند.

صفحه‌ها